| anca_4547 a întrebat:

Intrebare pentru baieti: ce trebuie sa faca o fata, ca voi sa o observati? Va intreb asta pentru ca imi place de un baiat (din intrebarile anterioare) si as vrea ca el sa ma observe/abordeze primul.
Ms:*:*

6 răspunsuri:
| cossmy a răspuns:

Sa arati bine...asta sare cel mai tare in ochi

| Andru1996 a răspuns:

Pai stai prin preajma lui si fii in centrul atentiei... spune niste bancuri mai laudate si uh cu eva vino imbracata mai provocator sau ma rg mai frum asa mai specialwinking sper ca te'am ajutat

| Dan a răspuns:

Mai ce intrebare? Simplu, te uti in ochii acelui baiat de care iti place.De mine iti place? laughing Noroc!

| ☣ JoHNnY ☣ a răspuns:

Du-te dezbracata in fata lui sigur te va observa.tongue

| ecstasy:* a răspuns:

Pai in primul rand vorbeste cu el spune niste glume sper ca te-am ajutat ajutat succes

| baTTLe4u a răspuns:

Deci: As observa o fata daca sar dezbraca in fata mea laughinglaughinglaughinglaughing! rolling on the floor De fapt Yo zic Sa faci rost de id lui si vb acolo Yo Recunosc am mai mult curaj pe mes sau pe Forumuri decat Live! Ori cum eu am facut ce ti-am zis acum pe mes. Dar fara nici o speranta avea prietensad Dar trebuie sa trec la urmatoarea! STi ce sunt a 7ea de la camin imi place o fata si acum "toata scoala" stie kami place de ea :X si ea stia asta :X doar ca ea nu ma place sad Merita sa trec din nou la urmatoarea? Rasp: DA! Nu Voi incete pana nu gasesc pe cineva tongue De fapt ma joc si Counter Si mi-am facut vreo 20 de "gagici" doar ca nu erau din orasu meu si naveam cum sa ne intalnim...Deci pot spune ca is toot in cautare laughing Ori cum cand am spus "gagici" tot prin mes sau prin forum sau prin jocurilaughing Am reusit happy Inafara de alea din clasa de la mine big grin