| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru baieti: De ce e rara o femeie cuminte si frumoasa? De ce atunci cand o gasesti o inseli cu prima care iti iese in cale? (dau funda)

Răspuns Câştigător
| 4l3x4nd3r a răspuns:

Buna nu ne pune pe toti in aceiasi cratita deoarece sunte diferiti asta depinde de baieti uni vor sa faca sex cu mai multe deoarece se plictisesc de una si vor alta alti nu se pot abtine... ( rar) sunt fideli unei singure fete unii vor doar sa se distreze cu o fata asa ca nu iti pune prea mare increde in uni baieti depinde de educatie si de bun simt scuze greselile am scris cu stinga dreapta este rupta

8 răspunsuri:
| BlancaFantasma a răspuns:

Fiindca baietii sunt prosti!happy dar asta se intampla si la fete.toti patim asta la un moment dat.ne dam seama pra tarziu de greseala.

| BRG a răspuns:

Sărut mîna cei care fac asta adică bărbații care au lîngă ei o astfel de femeie precum a-ți descris o dumneavoastră, o înșeală din cauza anturajului în care se învîrt mereu ei sînt nemultumiți de prietenele sau soțiiile lor, ei vor mereu ceva nou, lumea în care trăim este ahtiată și înnebunită după sex, nu contează că acasă el are nevastă si eventual copii, el se lasă convins de prietenii lui care așa fac și ei la rîndul lor, acestor bărbați nu le pasă de suferința pe care le -o provoacă soțiiilor lor, de faptul că le trădează și de multe ori se întîmplă ca bărbatul să-și înșele soția cu prietena ei ce a m ai bună, acesti oameni nu merită să aibă lîngă ei o soție care se îngrijeste de el, care îi este alături la bine și la greu, nu.Deoarece el tot nu o apreciază, el tot se va uita după alta, și cel m ai rău lucru la un bărbat căsătorit este cînd el și soția lui se plimbă amîndoi să zicem în parc, și el se uită după altele făcîndu le avansuri, este foarte dureros pentru soția lui care trebuie suporte un astfel de om. Dumnezeu urăște astfel de comportamente.

| Iasmiine a răspuns:

Nu sunt baiat dar iti pot raspunde si sper sa te ajut. Nu sunt rare femeile cuminti si frumoase trebuie doar sa o cauti atent si sa o cunosti indeajuns incat sa stii cum e. Si cand o gasesti o inseli cu prima care iti iese in cale din simplul fapt ca nu stim sa apreciem ceea ce avem si pe cine avem. De ce mai cauti acea femeie daca vrei doar sa iti bati joc de ea? De ce zici ca femeile cuminti si frumoase sunt rare daca tu nu stii sa apreciezi o asa femeie? Nu are rost s-o cauti, daca stii ca nu esti in stare sa o faci fericita.

| iulikka a răspuns:

Din cauza timpului in care traim si a educatiei, sau ma rog a lipsei acesteia.
De ce se insala o femeie cuminte? Din plictiseala, un barbat inseala mereu cu trupul nu cu sufletul, cu, cat si-ar insela barbatul nevasta tot la ea se intoarce

| Alexintunecatul a răspuns:

Daca ne-am cunoaste am sa-ti raspund la prima intrebaretongue...si la a 2-a nu am sa stiu raspunsul niciodatahappySper ca nu te-ai suparat doream sa fie un raspuns diferit de celelalte!

| madyddd a răspuns (pentru Alexintunecatul):

Nu. stai linistit nu m-ai suparat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca baietii inseala fetele frumoase si cuminti cu parasute.:d, chiar daca sunt mai urate decat ele pentru ca vor sa faca sexhee hee o fata cuminte nu accepta lucrul asta, mai ales asa din prima. happy asadar, baietii le inseala pentru alte necesitati si tot mai castigate sunt zdrentele care se baga in relatiile noastre!winking

| Bogdan727 a răspuns:

Nu chiar prima careti iese in cale ci prima cea mai sexy care-ti iese in cale.Pt ca asa suntem proiectati ce sa facemlaughing