| anaaa_9164 a întrebat:

De ce cand intalnesti o fata cuminte si frumoasa o inseli cu prima zdreanta?

8 răspunsuri:
| Jigsaw a răspuns:

Idem cu Stef.

| DelphhiN a răspuns:

Pentru ca baietii sunt niste porci si fetele cuminti si frumoase nu vor sa faca cu ei sex. unii asta urmaresc si tocmai de asta zdrentele sunt imbracate mai extravagant si fac lucruri apropiate de cele ale baietilor si tocmai de asta...macar te.am ajutata cat de cat?

| Kalyn a răspuns:

Pentru ca de obicei acea fata cuminte ajunge intr-un sfarsit una dintre zdrente (check my answers and you'll understand) happy

| Nordic a răspuns:

Pentru ca e foamea aia de sex. Se pune accent pe relatii sexuale si nu relatii de dragoste. Sunt doua lucruri diferite. P.S. eu sunt baiat si nu-s de acord cu baietii astia "cool" si "gagicari".

| SummerR a răspuns:

Nu e o regula. Unii baieti se duc la zdrente pentru ca o tin "de buna" pe fata cuminte iar altii le fac pe fetele cuminti zdrente.

| MinHee a răspuns:

Este destul de simplu majoritatea baietilor in zilele noastre cauta la fete mai mult pi*a si asa zisa zdreanta leo da pe cand fata cuminte nu. Si chestia cu fata cuminte ca am observat pana si baietilor cuminti sau timizi le plac mai mult fetele cu tupeu sa faca ele primul pasa sau amandoi o data chestia este ca la ele nu prea stii la ce sa te mai astepti pe cand fata cuminte in generl timida stii exact la ce sa te astepti si nah ei mai vor sa mai fie "surprinsi" de unele gesturi sau altceva

| beiibii_4726 a răspuns:

Toate fetele cuminti si frumoase se fac niste zdrente doar unele tot frumoase si cuminti raman.big grin

| bibisor25 a răspuns:

Nu stiu dar nu cred ca e chiar regula.