| alexutza222 a întrebat:

intrebare pentru baiti...preferati o fata mai slaba sau mai grasa?happy

Răspuns Câştigător
| source a răspuns:

Baieti*. eu prefer o fata intre slaba si grasa, dar conteaza si personalitatea ei, fizicul nu e un prin principiu dupa care ma ghidez

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu prefer niciuna pentru ca toate fetele insealawinking

| Vizitiul a răspuns:

Nu vreau sa ma acopere in pat, nu vreau sa o acopar in pat, Deci, poti trage concluzia.

| Damian a răspuns:

Potrivita, nici rahitica, nici obeza

| lplostonyou a răspuns:

Potrivita, sa nu fie nici prea slaba, sa am ce prinde la eahappy

| Helvete a răspuns:

Medie. Nu sa fie numai oase, dar nici numai grasime. Deci medie.

| FIR a răspuns:

Mereu vad baieti frumosi cu fete grase, si ma enrveaza chestia asta

si eu credeam ca la plac la toti cele slabe

| DeadlyJokes a răspuns:

Buna! 90-60-90

| danydanydany a răspuns:

Potrivita.

| nivajna a răspuns:

Mdaaa asta din tot timpu a fost o problema baietii tot timpul prefera fetele slabe. cu cele mai plinute nici nu au treaba insa ele tot sint oameni.;(

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Slabuta big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Slaba