| cristinutzik a întrebat:

Am o intrebare pentru baieti! Ce fata preferati? Slaba sau grasa?(Doar una dintre ele, nu vreau chestii de genu "intre" sau "nici una")big grin alegeti va rogbatting eyelashes

9 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Majoritatea baietilor prefera pe cele slabe, crede-ma!

| Bacemi a răspuns:

Preferabil slaba. Dar n-as vrea nici sa am un bat.

| andreii2 a răspuns:

Slaba, pentru ca nici eu nu sunt gras.

| ZeroBarat1 a răspuns:

Una slaba, altfel ma simt cu una slaba, mai ales daca arata bine, dar daca sunt grasute, nu prea sunt atragatoare straight face, parerea mea, ceao

| cristinutzik explică:

Ca sa stiu care dintre extreme e mai placutatongue pentru ca eu sunt una din fetele slabelaughing

| cristinutzik explică:

A fost o simpla intrebare c sa stiu care din extreme e mai placuta de baietistraight face nu am zis nimic de voi fetele care sunteti "intre" eu vorbeam DOAR de cele de care s-a vb pana acumstraight face

| bulzz a răspuns:

Slaba si ``dotata``happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aiurea... uite eu sunt o fata "intre" si pan acum iubitii mei erau toti slabi,, si m'au iubit la fel de mult... poate mai mult, decat ar fi putut iubi fetele mai slabute.deci depinde de fiecare ce preferinte are si depinde si de fata, nu toate fetel care sunt mai in carne sunt mai putin atragatoare.

| nathan012 a răspuns:

Slaba parerea mea.