| Amadagaa2 a întrebat:

O intrebare pentru baieti: preferati fetele grase sau slabe? Dar cele mai silueta? Fara raspunsuri de genul: nici grasa, nici slaba sau perfecta.

3 răspunsuri:
| iDangerous a răspuns:

Nu sunt băiat, dar eu zic să nu te iei după răspunsurile de aici, pentru că fiecare are gusturile lui. Un băiat dacă te iubeşte nu se va lega de aspectul tău fizic, te iubeşte aşa cum eşti.

| OMEGALIN a răspuns:

Pai sincer asa e, nu vrem nici o fata foarte grasa, de care sa iti fie frica sa te apropii laughing, dar nici una schelet
Mie sincer imi plac cele putin mai grase, dar nu exagerat happy

| MariusGomoi a răspuns:

Daca ai zis fara alea, aleg grasa dar in asta includ sa aiba forme