| anonim_4396 a întrebat:

BunahappyIntrebare pentru domnisoarele pline de romantismbatting eyelashes In curand eu si prietenul meu facem 2 anisori si ma tot gandesc ce surpriza sa ii pregatesc, cum sa fac sa fie o zi speciala pentru amandoi. Puteti sa imi sugerati niste localuri din Bucuresti?(sunt din provincie si nu prea cunosc inca Bucurestiul dar ma gandesc la ceva de genul cum e Caru'cu Berebig grin)Desi daca stau bine sa ma gadesc...am avut parte de o gramada de cine romantice impreuna si nu ar fi nimic iesit din comunlaughing. Astept ideile voastre cu nerabdarelove struckMultumesc mult:*

Răspuns Câştigător
| AliceDC a răspuns:

Pai daca vrei ceva iesit din comun organizeaza o sedinta foto (nu ceva asa pompos cum suna )tu el si un aparat foto, mergeti intr-un parc sau in gradina botanica care e superba toamna si faceti niste poze, si de ziua voastra daruiestei un album cu poze cu voi e mai romantic si distractiv decat sa iesiti intr-un restaurant pentru ca invitatia la restaurant ar trebui sa vina din partea lui(stii le place sa ne flateze si sa ne rasfete si in punctul asta cam toti barbatii sunt la fel)sau daca vrei ceva romantic si cu terasa restaurant faceti o plimbare cu barca pe herastrau si cinati la unul dintre restaurantele de pe langa parc(nu aveti cum sa nu le observati)oricum distractie placuta si multi ani fericiti impreuna

3 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Mergeti la nuci big grin Cumpara doua bricege, cautati un nuc mare si bagati mare! Cu ocazia asta o sa ii ramana si briceagul cadou. happy
Spor!@

| tabittha a răspuns:

Romantic mi s-ar parea sa-i gatesti tu. Nu ar fi ca o seara obisnuita de iesit in oras. Si in plus ai putea face ca desert un tortulet cu cifra doi. Ar fi frumos si romantic. Bine acum depinde si de conditii.

| dolcEE a răspuns:

Mai bine Fa-i un BlowJob...e mai ieftin. Si o sa-i placa mai mult.