| Moraru_Iuly_1999 a întrebat:

In curand va veni ziua prietenei mele cele mai bune si ma gandesc de ceva timp ce sa ii iau si sunt in pana de idei.
Astept ideile voastre ( Multumesc ).

Răspuns Câştigător
| smartlollipop a răspuns:

Ii poti lua un album foto (poate si cu cateva poze cu voi), bijuterii ( lant, cercei, bratari, inele - sau poate fi doar una din acestea, dar sa fie frumos ), cosmetice, parfumuri... Sau te poti baza pe pasiunile ei (desen, muzica, sport) si sa alegi ceva de care stii ca s-ar bucura si ar avea nevoie.