| Cristina92_4458 a întrebat:

Intrebare pentru fete vi s-a mai intamplat cand erati in primele luni de ciclu sa va vina prea devreme? si daca da de cate ori?big grin
Dau funda!tongue

Răspuns Câştigător
| znstr a răspuns:

Buna. Sa-ti intarzie ori sa vina prea devreme in primele luni, e ceva normal de care nu trebuie sa-ti faci griji.
Am de vreo 4 ani,si nici acum nu e 'reglat' complet,depinde si de mine. Cand sunt stresata,vine mai devreme, cu dureri insuportabile iar cand sunt mai relaxata, vine la timp si nici nu-l simtbatting eyelashes

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.E normal sa iti intarzie sau sa iti vina prea devreme. Daca abia ti-a venit menstruatia, corpul tau nu e obisnuit si e logic sa nu are cum sa iti vina si regulat.Corpul fetelor difera de la unul la altul si nnu trebuie sa ne ingrijoram pentru asta. Poate ca o luna sa nu iti vina deloc poate intr-o luna sa iti vina de 2 ori si tot asa.Cu timpul, corpul se va obisnui si menstruatia se va regulahappy

| JuStAdY a răspuns:

Hey chocho daca vrei te pot auta sa fii relaxata mereubig grinlaughing)

| Chhrisss a răspuns:

Pey orkum ciclu nu vine regulat...de exemplu mie luna asta mi-a venit laa sfarsit...mrg dki nu fi speriata ca nu vine regulat
http://www.medicina-informativa.com/......utile.html uite aici kiteste=))