| mihai394 a întrebat:

Intrebare pentru fete,vi s-a intamplat sa va cada parul(nu cauza genetica)? Cam cate luni v-a tinut,din ce cauza, ce tratament si sampon ati folosit.Rezultate.Funda

1 răspuns:
| Fluture a răspuns:

Buna. parul poate cadea datorita placii de par, sampoanelor, sau. pentru faptul ca nu e spalat cum trebuie. Mergi la un dermatolog si o sa-ti recomande el ce trebuie facut. Nu uita. zilnic, ne cad in jur de 100 de fire de par, e normal asta.