| Jack99 a întrebat:

Intrebare pentru fete. Voi ati iesi cu un tip de care aflati ca pana la 25 de ani nu a avut experiente intime?

13 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Dacă n-aș ști asta, adică nu m-ar dispera să-mi zică asta și ar fi un om pe placul meu n-aș avea treabă

| 0pufarinA a răspuns:

Extraordinar! Si ce relevanta are? Nu ai facut-o. Nu inseamna ca esti unicat pe pamant, sunt oameni care nu o fac niciodata sau o fac pentru prina data la o varsta mai inaintata ca a ta.
Cand va fi momentul o sa o faci si tu.
Eu una as iesi, posibil
Pe langa asta chestiile astea se discuta doar ce cea care iti va fi iubita.

| Violleta2022 a răspuns:

De ce nu?
Daca este un om inteligent, nu are importanta ca-i virgin sau nu!

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Intr-o lume in care macar 30% din cei cu viata sexuala activa NU STIU SA SE FoUTA CUM TREBUIE (fete/baieti deopotriva), virginitatea chiar nu ar fi un handicap.

| Sofer a răspuns:

De ce sa nu iasă? Crezi ca ele au mare experienta ca să judece un om ca nu a avut el relații?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Sofer):

Da, își încep viața sexuală la 13 și la 25 se gândesc la măritiș. El nici nu a făcut sex încă.

| siriusblack98 a răspuns:

Nu vad de ce nu.Nu suntem noi in masura sa judecam de ce nu a facut sex pana acum.Conteaza doar mentalitatea persoanei respective.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de noroc, bro.
Daca ești deștept poți să profiti de orice sansa care ții se oferă, in general nu, fetele nu o sa facă sex cu tine daca ai peste 25 de ani și ești virgin, doar alea care sunt pe aceeași lungime de unda cu tine. Și nu mă refer la virginitate, ci la caracter in general.Sau sub tine.

| AdrianVoicu a răspuns:

Un detaliul neimportant

| Bozgi200 a răspuns:

S-a păstrat pentru persoana ideală. Ar trebui apreciat extrem de mult faptul ăsta, ca nu este un fuckboi. Habar nu ai câtă iubire iti poate oferi o persoană de genul.
Ops, acum observ că ești băiat.
Felicitările mele.

| Mariarobertina300000000 a răspuns:

Eu zic sa gasesti o persoana cu care sa inveti! Oricum nu vad unde e problema ca gen e o chestie de instinct nu ai ce sa gresesti, doar ai incredere in tine...
Este cam ciudat pentru o fata sa afle asta..insa daca gasesti o fata care sa inteleaga cu siguranta e potrivita...
Bafta

| Donsavas a răspuns (pentru Mariarobertina300000000):

Tu nu esti interesată? Ai spus o din alta perspectiva

| Mariarobertina300000000 a răspuns (pentru Donsavas):

Am spus in general...dar depinde de fata
Eu una nu as avea nicio treaba
Caracterul e important... ceea ce ai de oferit! Si asta e dar repet...n ai ce sa faci gresit