| ReallySomebody a întrebat:

Buna, intrebare pentru fete!

Voi ce scuze aveti atunci cand sunteti... la profu/profa de sport?

Răspuns Câştigător
| Sabyynna a răspuns:

Spune-i ca ai probleme. Noi asa ii zicem si ne spune ca sa stam pe baca. Cat despre baieti sa nu iti faci griji ca ei nu zic nimic. Oricum stiu si ei. La noi in clasa de exemplu noi vorbim destul de deschis cu baietii. Noi le zicem la baieti cand suntem pe sa nu ne umble prin ghiozdan ca avem "chestii"laughing...
Revenind la prfu de sport fa cum ti-am zis: spune-i ca ai problema si daca nu intelege spune-i ca e una a fetelor si atunci sigur pricepe.

15 răspunsuri:
| ღClauuღ a răspuns:

Eu ii spun ca ma doare burta sau ca am niste probleme,si intelege el ca e profesor si are si el sotie, haide nu`ti fie rusine! nu ai de ce, si eu sunt foarte emotiva si reusesc sa ii spun profului mai ales ca daca ii zici asa va intelege si nu iti va cere mai multe explicatii.

| blackangel95 a răspuns:

Ii spun ca sunt racita sau k mi-am uitat echipamentul acasa sau pur si simplu k nu poti sa faci sportul sau k ai o problema.

| NoNameo a răspuns:

Nu ii zici nimichappy

| ReallySomebody explică:

Nu`ti bate joc.

| ReallySomebody explică:

Nu ma cert cu tine.eu am postat o intrebare serioasa si tu spui cu totul alt cevahappy Fara Suparare

| Butterfly0 a răspuns:

Eu ii spun ca-s bolnava si intalege el la ce vreau sa ma refer, si imi zice bune stai pe banca...sa nu-ti fie rusine pentru ca ii ceva normal, toate avem

| ReallySomebody explică (pentru Butterfly0):

Stiu.da eu sunt genul care sunt foarte emotiva si...blushingsad

| Butterfly0 a răspuns:

Deci ai vorbit cu profesoru` de sport?

| andreea_4761 a răspuns:

Buna.pai sti eu ii zic " profu scuzati-ma dar nu pot face sport saptamana asta" si el intelege dar... daca adresezi asta si nu o sa inteleaga la ce te referi poti justifica prin :"pentru ca e ceva normal la fete " si at sigur intelegebig grin pop love struck

| LadyDy01 a răspuns:

Amm zii ca esti pe rosu ca stie la ce te referihappy

| ReallySomebody explică (pentru LadyDy01):

Nu e chiar asa usor.cum am mai zis si mai sus.si chestia e ca la mine in clasa nu sunt asa de multe fete...si mno...

| LadyDy01 a răspuns (pentru ReallySomebody):

Si la mine in clsa suntem 4 fetehappy

| LadyDy01 a răspuns (pentru ReallySomebody):

Si la mine in clasa suntem 4 fetehappy

| LadyDy01 a răspuns (pentru LadyDy01):

Si cat despre baieti stai linistita ca si ei stiu despre asa cevahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ii spun ca sunt scutita fiziologic si ma trimite pe banca, de fapt profu la fiecare ora intreaba cine ii scutit.