| Stefania a întrebat:

Intrebare pentru toti, de curiozitate! Daca ati avea un iubit/iubita si ati gasit nr unei femei/barbat in agenda acesteia, pe care o cunoaste iubitul/iubita vostru/voastra doar din vedere, dar au petrecut timp impreuna si zice ca nu are nimic cu aceea/acel femeie/barbat ati crede? Cum ati reactiona? Ce ati face?

Răspuns Câştigător
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Nimeni nu-şi foloseşte creierul pe-aici?
Prietena mea are o mulţime de colegi, foşti colegi şi naiba mai ştie ce că doar nu mă chiompesc în telefonul fetei.
Fiţi mai realişti oameni buni, dacă e să vă înşele. vă înşeală şi cu numărul ăla de telefon şi fără!

8 răspunsuri:
| TąNyą a răspuns:

Păi i-aş spune ce cred. Îl las să explice şi în funcţie de comportamentul, limbajul care-l are când explică mă ajută să văd dacă minte. Dacă eşti cu el de mult timp îţi vei da seama dacă minte.

FantaSZy.

| vlaaddd a răspuns:

Eu i`as asculta telefoanele in locul tau.

| cristina a răspuns:

Pai eu sincer i-as da o palma si as zice sa ramana cu ea daca intr-adevar ii trebuie nr ei de telefon sa ramana cu ea

| kytty a răspuns:

Buna

as intreba ce e cu nrlaughing. dp discutam.increderea intr-un cuplu e importanta la fel si comunicarea

| alina_iulia a răspuns:

Sincer nu bag mana IN FOC PT NIMENI i-as spune ca il cred pana intr-un punct cand consider ca este necesara o convorbire cu respectiva... dupa eceia am grija sa primeasca ce marita amandoiwinking

Răspuns utilizator avertizat
| another_emo_girl a răspuns:

Pai as crede:p
i'as explica ce consider eu si gata:p

| AudAlbNegru a răspuns:

Nu las crede,, sa dovedeasca! plss fundita