| andreirazvanel54 a întrebat:

Salut!

Tocmai am cumparat de pe https://bemyvalentine.ro/ un ursulet din sapun si ei ne spun ca putem face o scrisoare pentru persoana iubita...

As vrea sa o impresionez pe prietena mea care are 17 ani. Suntem impreuna de 1 an.

Ma puteti ajuta cu ceva idei? Multumesc

Dau Funda

2 răspunsuri:
| Floridori a răspuns:

Buna! Stiu ca suna dezamagitor pentru ca astepti un alt raspuns, dar cel mai bine ar fi sa fii original.Numai tu stii cum te simti alaturi de ea si ce simti pentru ea.Nimeni altcineva nu poate exprima ceva semnificativ emotional pentru ea, decat tu. Poti gasi idei pe internet dar nu vor fi atat de reprezentative pentru relatia voastra.In schimb, daca te straduiesti sunt sigura ca vei reusi sa exprimi frumusetea relatiei voastre si singur si ea va aprecia mult mai mult daca este o fata isteata.Mult succes!

Răspuns utilizator avertizat