| Aannoonniimm123 a întrebat:

Iubitul meu e in Italia si o sa vina cam intr-o luna si o zis ca are multe surprize pentru mine chiar mi-a si zis una dintre ele cum ar fi: o zis ca o sa cumpere 2 lantisoare de argint unul mie si unul lui si eu sa am initiala lui si el pe a mea. Si eu nu stiu ce sa ii iau as vrea sa ii iau ceva care sa ii fie util sau ceva facut de mine. (m-am gandit deja la o poza in rama, lant, bratara, ceas, inel sau ceva personalizat si vreau altceva). Va roooog ajutati-ma puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Tu ii poti oferi un lantisor din aur, fara initiale.

| Aannoonniimm123 explică (pentru neutrino):

Dar vreau sa ii ofer ceva diferit

| Danysan a răspuns:

Vreau sa iti spun ca cel mai ok cred ca ar fi un Inel happy.

| daniellllaaaa a răspuns:

Ai putea sa ii oferi un tricou cu o poza cu voi doi thinking