| Evelinaannee a întrebat:

Buna sad Iubitul meu s-a indepartat de mine... ce sa fac sa il aduc inapoi?. Il iubesc prea mult sa il las sa plece.

Răspuns Câştigător
| EvelynAlexandra98 a răspuns:

Mno, hai sa ti-o zic sincer. Nu mai ai sanse sa-l aduci inapoi, ori are pe alta, ori s-a plictisit de tine. Acomodeaza-te cu ideea si treci mai departe. E mai usor asa. :3

11 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca tu crezi ca el mai te vrea, atunci adu-l inapoi.

| KinderBeeeib a răspuns:

Prin aceeasi situatie sunt si eu :-s.
Spune-i sa o luati de la 0 oh go on.

| Dariusuu a răspuns:

Dă-i motive să rămână lângă tine.Fii grijulie şi interesează-te mereu de soarta lui, are şi el nevoie de afecţiune.

Te pup.

| VadTot a răspuns:

Fa i un copil.::happy Glumeam. slabe sanse sa mai poti face ceva! atata timp cat nu te mai vrea in viata lui crede ma ca. poti tu sa i aduci si luna de pe cer. ca nu l vei mai schimba!

| fabiola a răspuns:

Cumperi zgarda, il ademenesti, ii pui zgarda si nu il mai lasi pe strada!

| lex79 a răspuns:

Asta nu e iubire, ci dependenta si egoism!

| Evelinaannee explică (pentru EvelynAlexandra98):

Heii, eu am vorbit cu el. i-am spus, daca te-ai plictisit de mine, si nu ma mai iubesti deloc, sa ne despartim, sa o lasam balta, si a spus ca nu. ca ma iubeste mult si sa il las putin, ca o sa isi revina din starea asta. partea proasta e ca am auzit si niste zvonuri ca m-ar insela. el sustine ca nu e adevarat bineinteles. dar nu stiu ce sa cred, ca si comportamentul lui e putin schimbat, nu mai vorbeste ca inainte si nici nu ma mai alinta la fel...

| DulceLup a răspuns:

De cat timp sunteti impreuna?

| Evelinaannee explică (pentru DulceLup):

6 luni big grin

| DulceLup a răspuns (pentru Evelinaannee):

Dar cu ce se ocupa? Poate ca e prea ocupat sau poate a intrat intr-o rutina.

| DulceLup a răspuns (pentru Evelinaannee):

Dar unde vrea sa plece?