| anonim_4396 a întrebat:

A fost iubitul meu la mine, eu fiind la facultate si ne vedem doar in wekeend. Il iubesc foarte mult, stiu ca si el si cand a plecat mi-au dat lacrimile pentru ca deja simteam ca imi este dor de el nu voiam sa plece si a vazut. Ma simt prost acum, credeti ca ii arat prea mult ca tin la el? Stiu ca nu este bine sa le aratam ca ii iubim atat de mult.

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Tu sigur il iubesti? sau doar joci teatru? gandeste-te la astea, logic ca e ok deci mi se pare timp pierdut relatiile la distanta

suntserios
| suntserios a răspuns:

Suna a intrebare de pustoaica de 14 ani, nu de om matur

| neutrino a răspuns:

Nu ne-ai spus daca a venit degeaba sau nu: stii doar ca studentii au si ei pretentiile lor! Iubirea nu se poate ascunde.

| AliGab a răspuns:

Daca te simti iubita la ce iti faci astfel de probleme? Nu-i gresit sa ii arati omului ca il iubesti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

"Stiu ca nu este bine sa le aratam ca ii iubim atat de mult." ai dreptate. mai bine sa creada ca nu dai 2 bani pe el sau relatia voastra. auzi tu prostie, sa iti pese de iubitul tau.

| Pinteana a răspuns:

Trebuie sa știe ca îl iubești. Când știe acest lucru își da și el seama ca tu nu poți sta fără el și pentru ăsta va încerca să stea mai mult cu tine. Își va da seama ca tu îl iubești atât de mult încât când pleacă simți ca pleacă de tot și poate de aceea ai plâns, dar sa ști ca va veni la tine de fiecare data când vei avea nevoie de el. Sigur și el te iubește