| αℓιѕѕα a întrebat:

joc metin2.am mai jucat si inainte. dar nu`mi facea asa.sa va povestesc eu de exemplu joc Xperiment metin2, e pvp dar si pvm, sau mai joc lightmt2 care e super, doar ca inainte am mai jucat.de ceva vreme, mi-am curatat pc`u, mi-am pusz memoorie, l`am mai imbunatatsit.si eu atunci ma lasasem d metin, acum vreau sa joc iar, sa zicem ca ma apuk de xperiment,[sa stiti ca am incercat si cu light] il descarc, instalez, schimb mc, asa cum zice, fac cont, pun datele contului, dau sa intru, imi apare o imagine, si apare ca se incarcam, cand sa ma bage in joc, ma da afara, deodata se inchide toate casutele de la metin, dc? cum as putea sa rezolv asta? nu stiu dc face asa! nu mi s`a mai intamplat.si nu sunt incepatoare, am jucat metin3 ani.nu s`a mai intamplat, virusi nu cred ca are, pentru ca ma anunta, dar dc se inchide exact mereu cand sa ma loghez?
Deci daca stie cineva dc, si cum sa ma ajute.va roglove struck si ada;;
As mai dorii` ceva., Ce servere de metin fain mai stiti?
As dori fara hamachi in primul rand, si daca se poate sa fie pvp[adikca sa te dea de la inceput lvl60+ poate chiar 90.cum e light.sau poate sa fie si pvm.plz.cat mai multee detaliilove struck
[scuze categoria]
Funda:X!

18 răspunsuri:
| DJDumy a răspuns:

Incearca metin 2 pandora http://pandora-metin2.servegame.com/Este un servar nou lansat pe 11 mai 2011.Tot ce doriti gasiti pe forum iar pentru alte informati ID raul_stelistul10@yahoo.com:P:P.Bafta si va asteptam!

| SnowBal a răspuns:

Buna, am jucat si eu light mt2 dar este cam o prostie, pentru ca e on doar in weekend, iti recomand totusi hammer mt2 best sv, armuri 2010 si 2011 te las pe tine sa mai descoperi bafta!winking

| SnowBal a răspuns:

Buna, am jucat si eu light mt2 este o prostie pentru ca e on doar in wekeen, iti recomand totusi hammer mt2 best server, armuri 2010 si 2011 si pvm guabina mt2 te las pe tine sa mai descoperi bafta! funda plssswinking

| sorin579 a răspuns:

Iti spun eu 2 solutii:1. daca ai pe site ( dupa logare)un buton unblock s-ar putea ca si caracterul tau sa fie blocat (dai pe buton si urmezi instructiunile)2:ar putea fii serveru in reparatie sau blokat. arpopo trimite-mi un mesaj pe TPU cu siteul de metin daca nu are virusi. Nu uitati sa fiti cu minte nu cuminti!

| sorin579 a răspuns:

Iti spun eu 2 solutii:1. daca ai pe site ( dupa logare)un buton unblock s-ar putea ca si caracterul tau sa fie blocat (dai pe buton si urmezi instructiunile)2:ar putea fii serveru in reparatie sau blokat. arpopo trimite-mi un mesaj cu siteul de metin daca nu are virusi. Nu uitati sa fiti cu minte nu cuminti!

| gabi2000 a răspuns:

Uite aici te asteptam cu drag si distractie placuta: http://metin2wars.info/index.php?s=download

| XeVoN a răspuns:

Mt2 hammer dar cred ca e cu hamachi inainte nu era... e pvpwinking si la asta xperiment te scoate pentru nai hamachi si el e prin hamachi sau nu l-ai instalat pe totxD Funda?

| αℓιѕѕα explică:

Nimeni?

| Red4Ever a răspuns:

Nu e de la servar

Ti s-a ars sursa si eu am patit-o si iti strica si hardul eu zic sati ei alta sura dar cat ai repede

| Coco08 a răspuns:

Www.soulboundmt2.com, te pot ajuta eu...cu cea mai mare placere pe acest server

te Pup.

| Vasi_Tibi_1991 a răspuns:

Hai si tu distreaza-te pe www.radiogisfm.cabanova.com sau asculta in winamp http://89.46.223.61:9938/listen.pls Deejay step mixeaza live pentru voi nu de mult s-a deschis.

| GreuEsteSaGasestiUnNumeOriginal a răspuns:

Downloandeaza-ti :
Net Framework!

| MaRyUs_5297 a răspuns:

Buna! In primul rand sar puta sa nu mearga deoarece serverul e offline.Iar in al doilea rand joaca hammer mt2 e super tarehappy

| AnOniiiiiiiiim a răspuns:

Http://4yoursmt2.ro/ E super tare metinul, Gm-i de nota 21 si jucatori pe masura. Te asteptam :), numele meu pe metin este "xClarra" :D

| robertinio2012 a răspuns:

Hammer mt2 este praf este off ff mult daca apuci sa joci 10 min e bine are un lag ff mare faci 1 pas sau 2 la 3 minute chiar si mai mult eu zic sa te apuci de val mondial uite si siteul sa nu te chinui sa-l cauti http://valmondial.fr/aragorn/

| demonis a răspuns:

Dc nu merge HammerMT2

| demonis a răspuns:

Sa raspundeti mai repede

| sefuletu a răspuns:

Hammer Metin2 http://hammermt2.servegame.com/ asta e serveru cu chat si tot...:X
E destul de fainutz
Bft:D: