| EuPeTineTeIubesc a întrebat:

L.am iertat o data pentru ca m. a inselat acum e a doua oara si nu stiu c sa fac, l-as ierta din nou tin mult la el, aveti o idee?

Răspuns Câştigător
| BESTNICK a răspuns:

Eu zic sa ii dai un sut in cur o spun ca, calitate de baiat pentru ca nu e chiar frumos sa faci un lucru ca asta.nu il mai ierta ca iti va face la fel pe viitor.pune-ti intrebarea ca daca tu ii faceai lucrul asta? el mai statea cu tine? eu zic ca, cu toata dragostea NU. oricum faci cum vrea sufletelul tau eu doar te-am sfatuit sa nu mai suferi si pe viitor. mult noroc(sunt o gramada de baieti care nu te vor insela si ii vei iubi poate mai mult decat soarecul asta)

9 răspunsuri:
| Corinne a răspuns:

Daca mai poti suporta si o a 3a inselare (pentru ca sigur va exista) din partea lui atunci iarta-l.
In locul tau eu nu as mai avea de a face cu el. Te cred ca tii la el dar el nu te merita si nu te apreciaza. Si nu trebuie sa suferi din cauta lui cand poate un alt baiat si-ar dori o fata ca si tine care stie sa pretuiasca ce are.
Acum e alegerea ta, bineinteles. Orice decizie vei luat gandeste-te de 10 ori inainte de a face o posibila greseala.

| TeIubesccc a răspuns:

Daca te-a inselat si a doua oara si inca nu a realizat cat greseste. eu zic sa-i dai papucii si sa-l uitihee hee!

| PSHYCH8DYLLIC a răspuns:

Eu zic ca... daca te-a inselat si a doua oara si nu si-a dat seama, nu merita iertat pentru ca va continua iar sa iti raneasca sufletul
Lasa-l in pace nu-l mai cauta si te va cauta el, daca si-a dat seama de greseala, sau daca ii este dor de tine si te iubeste va veni el singur la tine

| anaaa13 a răspuns:

Nu-l mai ierta scumpo.happy e un nimic

| Annd a răspuns:

Daca te-a inselat de 2 ori, o sa te insele iar si iar si iar.

| AlexC_7935 a răspuns:

Hmmm de ce mi`se pare ca nu ai mai mult de 14 ani si e doar asa o "placere"(dragoste) de moment /trecatoare.Eu zic ca esti la varsta in care trebuie sa experimentezi.Un "gagic" pentru tine la varsta asta ar trebui sa fie asa un accesoriu nu o necesitate.Nu esti la varsta la care sa pui prea mult suflet, prin urmare daca un baiat nu corespunde cu ce vrei tu ii zici papa si gata. Poate urmatorul o sa fie mai pe gustul tau.

| Alle_8762 a răspuns:

Buna!

Eu te sfatuiesc sa iti asculti inima...dar totusi, daca te-a inselat inseamna ca el nu te respecta si nu te pretuieste la fel de mult pe cat il pretuiesti tu pe el. Daca as fi in locul tau nu i-as mai acorda o a2a sansa...Mai ales ca i-ai mai acordat una.Nu merita, dar faci cum consideri tu ca este mai bine.

Succes!

| Bijou a răspuns:

Va face la fel mereu

| DameloCargangio a răspuns:

Cacate cu stropi pe el laughing