| Florifl0 a întrebat:

Hey ce sa fac sa ma impac a doua oara cu el, dupa ce l-am inselat de doua ori cu persoane diferite desigur. Prima dată m-a iertat dar acum a zis ca suntem doar 2 necunoscuti si nu mai vrea sa ma vada in viata lui pentru, ca l-am luat de prost si ca a fost prea bun cu mine. Acum nici nu mai stiu cu ce motiv as putea sa il caut este cu o fata acum dar stiu ca este cu ea pentru a incerca sa uite de mine un sfat de ajutor, Oare a mai trecut cineva prin asta? crying( multumiri pentru cei care incerca sa ma ajute :*

6 răspunsuri:
| noname2021 a răspuns:

Da ce Dumnezo si Sfantu' Petru l-ai inselat? Si inca de 2 ori! Ai gresit o data ok te-a iertat, a 2 a oara nici eu n-as fi facut-o! Sa regreti daca esti bleaga, lasa-l in pace si tu vezi-ti de treaba ta, probabil o fi suferit din cauza ta destul de mult, are nevoie de putina fericire alaturi de altcineva.

| MDenisee a răspuns:

E ceva normal sa nu te mai vrea, nu inteleg ce ti-a lipsit de l-ai inselat, si ai facut asta si de doua ori, daca tot nu ai mai avut nevoie de el si l-ai tot inselat, dc acum vrei sa te intorci la el? aaaa da te ignora, si nu iti place sa fi ingnorata, obisnuieste-te cu ideea, lasa-l sa-si vada de relatia lui, iar tu vezi-ti de viata ta, e simplu, e ceva normal sa nu te mai vrea.

| Snakebosu23 a răspuns:

Pe scurt esti proasta rau happy

| Cosmina6622 a răspuns:

Uite fetito.tu meriti tot ce ti se intampla asa ca nu mai incerca sa il faci sa se impace cu tine caci sufera pe degeaba din cauza unei..nici sa nu ti mai zic cum esti.meriti ce ti se intampla.nu mai fa pe nevinovata ca sa inseli pe cineva si nu odata ci de doua ori inseamna ceva grav.lasa l in pace sa isi gaseasca alta tipa iar tu continua sa faci ceea ce poti mai bine.sa ai relatii scurte (o noapte poate 2) pentru ca vad ca nu esti in stare sa te opresti din inselat chiar si dupa ce saracul om te a iertat.esti o rusine pentru femei.

| Florifl0 explică:

Dar nu a fost vina mea, ala care l-am inselt cu el a exagerat cu minciuna a fost doar un sarut de 2-3 ori si el i-a zis ca sta mai de mult cu minesi tocmai atunci l-am cunoscut crying(

| Cosmina6622 a răspuns (pentru Florifl0):

Fatoooo lasa l in pana mea in pace.fie ca a exagerat sau nu tu tot l ai inselat de 2 ORI.