| 3udoareu a întrebat:

Bunahappy la ce varsta credeti ca incep baietii/barbatii sa se gandeasca la o relatie serioasa( casatorie)? si cam ce calitati ar trebui sa aiba " Ea"?

5 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Pai cand simti cu adevarat ca e femeia vietii tale atunci iei acea hotarare! Ea? trebuie sa fie plina de feminitate, sensibila, plina de viata, sa stie sa scoata ce e mai bun de la un barbat! Sarbatori fericite! http://youtu.be/Z5iF9zYfmqI

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

De la vreo 24-25 de ani.Calitati la ea? Sa fie o buna gospodina, sa aiba ceva materie gri, sa fie loiala si sa fie cu capu` pe umeri(fara vicii gen fumat si etc).

| Roo a răspuns:

Pfffff... tarziu... oricum, in majoriteatea cazurilor se gandesc sa se aseze la casa lor la peste 25 de ani cand incep sa se mai maturizeze :d cat despre calitatile "alesei" depinde de la barbat la barbat in general sa fie o buna gospodina, sa fie fidela, frumoasa, desteapta etchappy

| BoGdY_4880 a răspuns:

Consider ca nu exista un anume timp desi dupa varsta de 20. Difera de la barbat la barbat.Trebuie sa fie frumoasa(si nu uitati ca gusturile difera de la om la om si nu se discuta), desteapta, o buna gospodina si cum a spus si superdorex sa scoata ce e mai bun din el.Trebuie sa ii fie aproape la bine si la greu si sa ii acorde putina libertate. Orice barbat vrea sa se simta liber sa nu se simta controlat, sa se simta seful in acea relatie chiar dac anul este necesar asta este genalaughing.Cam aceste sunt atuurile pe care orice barbat le cauta la o fata.Desigur sunt generalitatile.Insa orice barbat are un model de femeie perfecta in minte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de preferintele celorlalti in materie de ''Ea''
Baietii se gandesc tarziu la casatorie deoarece fiecare zice ca toate la timpul lor.si trece timpul peste ei...Nu pot sa zic ca nu este la fel si la (unele) fete.
Depinde de relatie.