| anonim_4396 a întrebat:

cam la ce varsta ar trebui sa ai o relatie serioasa cu un tip?

4 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Oricand.
daca ambii sunt destul de maturi pot avea o relatie serioasa. happy
daca nu ai sa vezi ca nu merge si asta e

| Francesca17 a răspuns:

Buna!
Relatiile cu un tip trebuie sa inceapa de la 17 ani! Nu stiu la ce te referi prin,, serioasa"!
Am vorbit cu un specialist deci de la 17 ani!
Funda, Draga Mea :*?

| Tinna22 a răspuns:

La varsta de peste 20 de anitongue

| Cristiana2011 a răspuns:

O relatie serioasa vine de la sine. Nu vine de la varsta. Bine. thinking Nu poti avea o relatie serioasa la 11 ani. :-s. Cel mai potrivit as zice thinking 16 17 happy ani :*. Mult succes. Funda? puppy dog eyes