| lovepiink a întrebat:

La noi in oras se fura cat mai multi copii de langa parinti pentru organe! Imi este foarte frica :-s! Ceum as putea sa ma apar? Funda!
P. S:

5 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Nu iesi noaptea. si mie imi e frica. si nu merge prin locuri pusti.

| edy132 a răspuns:

Nu iesi noaptea din casa. Mergi numai pe acolo un este multa lume. Poti ruga niste prieteni sa mearga cu tine pana acasa.

| 5123fsda a răspuns:

Scoatele si vindetile si nu mai are treaba cu tine

| sdasfgasgaads a răspuns:

Meri cu bautura la mana, nimanui nu ii place un ficat distrus de la bautura

| NickeyLoveBibb a răspuns:

OMG laughing apuca'te de karate sa nu te bata Dumnezeu...laughing