| MadNNNeS a întrebat:

Salut, ati auzit ceva de calugarii care fura copii laughing pentru organe?

46 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Weeks:-& da ce face cu ele? Le mananca? Oare sunt bune?! Trebuie sa intreb, sau sa incerclaughing.

| Iustiina a răspuns:

Am auzit! Este adevarat.eu am vazut! Am citit si in ziar: Acei calugari fura copii si le ia organele apoi lasa corpul copiilor fara organe si lasa cate un milion si 500 si mai lasa un biletel in care sa scrie: Imi pare rau ca v-am omorat copilul. Am mai auzit ca au o masina...: hyundai neagra ...cam atat stiu.

| VIPER a răspuns:

Calugarii care,, fura copii`` nu ii fura pentru organe, ii fura pentru trafic de carne vie happy sau pentru ai calugarii si pe eihee hee

| ApofissPapaya a răspuns:

Wat da?laughingrolling on the floor
da stiu cum am scris...
deci
Wat da?

| IngridTomlinson a răspuns:

Da, dar nu stiu ce sa cred pe la noi prin olt au fost gasiti doi copii morti in padurea de la brebeni si la izoare tot o comuna apropiata au fost dati disparuti doi copii, o fata de la economic a fost gasita moarta de pasnici in tomberon si mai multe...da eu cred ca e prea trasa de par toata faza, pana acum daca politisti stiau cum arata duba si cum sunt ei imbracati ii prindeau. mai ales ca s-au mutat prin atatea judete!big grin

| CreatzaBắ a răspuns:

Eu sunt din tm, si da este adevarat. din pacate si la mine in sc au fost 7 cazuri in ultimele 2 saptamani...:-ss i'am vz si eu, intr'un liceu tot din tm(nu dau nume) cei 4, au omorat un copil in baie la scoala si i'au furat organele.nu fac misto sau sa va speri, dar e adv.sunt 4 "calugari" si un doctor. aveti grija cum umblati

| MaiMai13 a răspuns:

Ha`?laughing

sincer nu am auzit ceva pana acum `laughing

dar mai stii? eu nu stiu mai nimic despre calugari care sa fure coppii pentru organe worried

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dalaughing era o faza, mai demult, cu vreo 4-5 ani in urma dar era ceva cu salvarea neagra etc. si cica le luau organele si ii lasau cu cate 100 € in gura pentru inmormantare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fra astia is niste prosti ca sa ii pacalesca pe astia care sunt slabi de ingeri dac era pe pune se anuta la stiri sau in ziar sau ba chiar ii prindea politia laughingeu nu cred asa cevalaughing:p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

''naspa''va ie frica de calugari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am auzit chiar multe discutii, zvonuri, barfe cum vreti pe tema aceasta. Nu stiu...am auzit chiar ca s-au gasit in padure vreo 2, in nu stiu care rau din medias vreo 7...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amanunte pe http://scoala2.blogspot.com/2010/11/calugarii.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sincer nu stiu ce sa mai cred da in fine daca era adv se anunta la stire, in ziare, etc.asa ca nu ii adv...sau nu stiu poate ii adv si politia nu vrea sa creeze panica in lume

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda am auzit si nu cred in asa ceva daca chiar erau se anunta la tv sau in ziare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ma i-am vazut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am auzit in satele din judetul timis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-au descoperit cateva cadavre pe langa mures :>:> ia clickati pe aici http://scoala2.blogspot.com/2010/11/calugarii.html pentru detalii :P

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amanunte pe http://scoala2.blogspot.com/2010/12/calugariis-back.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am auzitlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dasi e eu amcrezut in asa ceva dar nu mai cred politia a declarat ca nu exista asa ceve

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este adevara eeeeeeeeee tare stupid

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am auzit foarte mullte.eu sunt dl sat...de la satchinez si dela noi au luat 4 copii deci chiar nu e de glumea si dupa mine a fugit. dar eu am zbiert ca o nebuna jur.si au sp ca hai sa o lasam pe asta ca e nebuna si mau lasat in pace nu au mai figit dupa mine. dar pe celelante fete leau prins si jur deci chiar e adv...deci aveti grija ce facei si cu cine vb si nu va ma plimbati seara pe str

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amanunte gasitit accesand http://scoala2.blogspot.com/2010/11/calugarii.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, am auzit...cica unu dintre ei ii taicato

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au fost prinsi acum o zi au venit jandarmi si politisti cu arme si iau gasit intr-un loc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atentie la toti copiiiiiiiiiiii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi se pare o tampenie chestia asta. Pun pariu ca cineva se amuza copios cand vede cata agitatie a provocat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu stiu ce sa cred despre chestia asta cu calugarii da' toata lumea spune ca e adevarata.Si ca cica s-o dat la otv timisoara si ca s-o gasit cadavre la padurea verde.Se spune ca umbla cate 3. Mai ales in lidia si giroc printre blocuri pe unde nu umbla politia.Nu stiu cum e la voi da' pe mine m-o cam speriat chestia asta.Si app nu is' calugari adevarati ca nimeni nu se sperie de un calugar normal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da exista multe zvonurii da daca suntetii prosti imi pare atat de rau ca suntetii bulangii si puneti botul ca robotul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, existaraised eyebrows...sunt destule cazuri!