| andrutzic a întrebat:

Buna
la scoala am iesit in pauza si ploua si era frig iar eu i-am zis unui baiat car imi place de el ( x de ak in colo) daca imi da bluza lui
si cica
da da
dupa ce m-a vazut ca mor de frig mia dato
si o data il punea pe unu sa ma ia in brate, dupa am jucat handball si era si baiatu ala si x i-a zis sa nu se ia de mine
oare ma place?

9 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Da, din ce spui tu, pare sa te placa, nu ar strica sa-l intrebi, ca sa fii sigura.happy

Incearca sa scrii ca omul normal de acum inainte, efectiv te doare capul sa descifrezi genul asta de texte.

| Derye a răspuns:

1) De ce i'ai cerut bluza? Esti egoista, tu la el nu te gandesti. Daca ti'ar fi dat'o el, fara sa fii tu nesimtita, atunci altfel ar fi stat treaba.
2) Eu cred ca x al tau, vrea sa-ti faca lipeala cu alt baiat.
>_>

| foxi a răspuns:

Daca asa stii sa scrii romaneste...vai de baiatul ala!

| PSHYCH8DYLLIC a răspuns:

Depinde.nu`ti poti da seama imediat
poate ca el a zis asta si din gest de prietenie.
mai baga`te cu el in seama, fi deschisa si deschide subiecte de vorba laughing

| Ciresikaaa a răspuns:

Nu a zis "Da-da" sarcastic? daca a zis politicos ar fi o sansa sa te placa bafta!

| cristiyana a răspuns:

Eu nu prea cred

| Adinnutza a răspuns:

Pai nu stiu.Ai zis ca i-ai spus ca il placi.Cum a reactionat? Vorbeste cu el si spune-i ca il placi si vrei sa stii daca si el te place pentru ca dqca este asa puteti avea o relatie. Daca spune ca te place ar trebui sa iti ceara el prietenia stiind ca si tu il placi. Daca nu o face si sti sigur ca te place cerei-o tu.Astept sa imi spui cum a reactionat cand i-ai spus ca il placi si apoi iti mai spun ca sa stiu. te pup

| JuLien a răspuns:

Daca a zis "da. da" inainte sa iti dea geaca...cu siguranta ii place de tinewinking

| mina1418 a răspuns:

Tu i-ai cerut bluza si poate ti-a dat-o ca sa nu fie nesimtit sau in semn de prietenie dar se poate sa ma insel asa ca fi atenta la comportamentul lui fata de tine