| aNoNiM_3767 a întrebat:

deci pot sa va spun ca e un baiat la scoala care primaa data era nesimtit nu ma baga in seama etc...ma rog astazi cand am iesit de la sport imi zice ca am jucat bine handball... ce sa fac? ce sa-i spun? fonditza si votbig grinhappy

Răspuns Câştigător
| misterioaѕa a răspuns:

Tu spune-i multumesc, si astepta poate te place
astepta urmatoarea apropiere de tine de la el

pa, pa

9 răspunsuri:
| pinkflower a răspuns:

Deci OMG! Asta-i problema ta? Sa numi spuni ca tu crezi ca-i place de tine. Pai pur si simplu ti-a spus ca ai jucat bine.mare lucru, ar fi putut sa zica oricare alt baiat din toata scoala.

Lui i s-a parut bine ca ai jucat handball si de aceia ti-a zis parerea lui.
Tu trebuia sa-i zici ca " da." sau " aha" asa scurte ca si cum n-ar fi o importanta atat de mare.

Calmeazate! Vor mai veni in viata mai mmulte probleme, asta e extrem de mica fata de altele. Calmate!

| RoxyRoxy_5250 a răspuns:

Zii mersi...catzi nesimtitzi is pe lumea asta. daca iti zice iti face un compliment nu inseamna neaparat ca te place.

| aNoNiM_3767 explică:

Pai nu dar alti baieti de la el si fete zic ca tot intreaba de minebig grindar nu stiu ce sa.i zichappy

| aNoNiM_3767 explică:

Pai mai multe fete de la el imi zic ca ma place dar eu v.am intrebat doar ce sa.i zicbig grin

| aNoNiM_3767 explică:

Bai aia cu omg asta e problema mea...da asta e ba ca m.a intrebat daca vreau sa fiu cu el mah si ma.m pus da tu nu stii sa judecibig grin

| ŞoSeŢeL a răspuns:

Pai.asa mi s-a intamplat si miehappy. incepe cu un compliment...winking
Spune-i si tu ceva dragut...incearca sa vorbesti cu elhappy.

| KoBrAVaSaluta a răspuns:

Ce tare ca voi jucatzi handbal:X eu nu pot sa joc decat la antrenamenta... si fac de 3 ani cred...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune o fata sa-l intrebe daca te place

| BuddyBreakThough a răspuns:

Multumestei si intreaba ce sporturi face el...gaseste subiecte comune