| vadimmoldova a întrebat:

Buna la toti! Am asa o intrebare, este posibil sa-i provoc orgasm iubite`i fara sa-i introduc penisul, pentru ca este virgina si vreau sa-i fac placerea asta fara sa introduc penisul, spuneti-mi metode de atingeri, sau unde s`o ating asa ca sa simta maxima placere.

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Sexul si organele sexuale nu pot fi inlocuite. Inca nu existe asemenea jocuri, sau cel putin eu nu am ideea de asa ceva. Sunt si eu curios de raspunsurile creative pe care le vei primi.

| sofisis a răspuns:

Se stie (sau cel putin ar trebui sa se stie) ca femeile au orgasm clitoridian. Asta inseamna ca trebuie stimulat clitorisul. Cum acesta este in afara vaginului...ia gandeste tu logic putin si vezi cam cum ii poti provoca un orgasm fara penetrare.

| Roxxy95 a răspuns:

Da se poate, depinde si de ea acum happy

| BeatriceL90L a răspuns:

Daca ii vei oferi un orgasm in urma stimularii clitoridiene, va vrea sa faca sex. Clitorisul devine foarte sensibil...n-ai idee, cine-si cunoaste iubita si acest secret al ei... fericit barbat.

| leahjuffie a răspuns:

Poti sa ii faci sex oral, sa o mangai, ea poate sa se frece de tine(fara sa fiti complet dezbracati)...Trebuie insa sa te documentezi inainte de a ii face sex oral, sa gasesti o tehnica astfel incat chiar sa ii provoci placere.