| qwert_6126 a întrebat:

Ieri prietenul meu m*a excitat foarte tare.Eu cum si unde ar trebui sa il ating ca sa simta si el placere maxima?

Răspuns Câştigător
| BlackMetalIsMyLife a răspuns:

I plimbi usor mana pe la ceafa.pe spate.pe burta.il saruti pe gat.sau foarte usor pe buze.il musti tandru si mai ales daca ai unghi te joci x-o pe spatele lui.Sau Cel mai bine este ca sa te asezi la dinsu pe picioare si sa te miste asa mai exitant si poate cumva sa dai cu mina la penisul lui.Sa-i dai voie ca el sa puna mine pe tine ca pe picioare,spinare, sini, bucushoara.Sa-l saruti pe ureche si sal musti urechea cu buzele.Cel mai important sa-l netezesti in locurile celea poate asa dar ca nimeni sa nu vada sau sa tii mina pe picior si sa-l misti si tot asa.Sunt diferite locuri depinde ce doresti ca sa fie apoi.Po-ti intr-un cabinet unde nimeni nu-i,po-ti la biblioteca,po-ti intr-un WC, po-ti in sala sau in vestiarul lui cind esti sigura ca nimeni nu-i, din urma scolii. Sper ca te-am ajutat Merit funda pentru staruinte

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Acolo la... sa i-o freci putin asa cum el te pune la maxim pe tine.

| Pho3nix a răspuns:

Strange-l de oua. Iti va canta ca o soprana.

| miolina a răspuns:

Obsesie de sex intr-un bordel?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il saruti gatul, te plimbi cu limba pe el.
Ii sugi lobul urechii, te plimbi cu limba dupa oreche si de acolo de dupa ureche in jos in linie dreapta.
Ii sugi degetu, ei se gandesc la oral in momente din astea.