| pitbull93 a întrebat:

Buna la toti, cine ma ajuta cu un sfat. vorbesc cu o fata care are prieten dar pr ei nu i in tara deocamdata vb mai mult ca amici dar se simte ca i mai mult decat atata si nu as vrea sa se desparta de pr din cauza mea, si nici d prietene nu o vreau dar as vrea o aventura cu ea si cred ca si ea vrea da nu stiu cum sa incep sa ii spun ce vreau eu de fapt, voi ce ati face

1 răspuns:
| pursisimpluAlex a răspuns:

Te int cu ea si incepi asa daca o intrebi poate refuza chiar daca nu vrea asta asa direct trece la fapte. posibil sa zica a 2-a zi ca nu a vrut asta etc zi si u ca ea mi sa int si mie.happy