| anonim_4396 a întrebat:

Buna la toti! Imi cer scuze ca va strezes cu intrebari legate de aceeasi tema, insa am iar o problema:@.Am facut o mare prostie sad si de fiecare data cand fostul meu prieten mi-a zis sa ma impac cu el am cedat desi nu asta voiam.Va spusesem eu intr-o intrebare anterioara ca ne-am certat, el a stat cu o alta fata 3-4 saptamani. Dupa aceea ne-am vazut de vreo 2 ori si m-a intrebat iar daca vreau sa fiu cu el.Bine. am zis DA :@.Si sa vedeti lucru tampit :peste 2-3 zile l-am intrebat daca mai suntem impreuna si mi-a raspuns :"nu stiu crying".Eu cred ca asta vrea "sa stea" cu mine doar cand ma vede, dupa adio! sau poate zice asta din plictiseala.Acum am zis ca stau cu altcineva dar de fapt sunt singura.Voi ce credeti? Ce sa mai fac?

P.S:Urasc faptul ca nu ma pot abtine, vorbesc mereu cu el si ca de fiecare data cedez:@

. Multumesc celor care au rabdare sa citeasca intreaga intrebare. Funda pentru cel mai bun raspuns.Astept sfaturi, ceva:* :X

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gata.
A fost suficient cât s-a jucat cu tine! Nu meriţi aşa ceva.Nimeni nu merită,mai bine zis!
Ignoră-l.Ţii la el mult şi de asta cedezi mereu şi o vei face în coontinuare, dacă vorbeşti cu dânsul.
Nu mai vorbi cu el.Dă-i ignore pe messenger, şterge-l din agenda telefonică, de pe facebook, etc.Promite-ţi că orice s-ar întâmpla, nu vei ceda.
Dacă o vei face, vei avea din nou şi din nou de suferit! E alegerea ta.
Ignoranţa în momentul de faţă, din punctul meu de vedere, e singura soluţie!

Mult succes!

| Chriistos a răspuns (pentru anonim_4396):

Si eu imi tot promit de 3 ani ca ma las de fumat laughing.

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Omul te-a simtit si atunci cand e in pauza da si pe la tine. Oricum el e cinstit cu tine, nu cred ca te amageste cu promisiuni si cuvinte frumoase.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Când va realiza că s-a terminat cu jocul lui tâmpit, probabil va suferi!
Ai grijă de tine şi NU CEDA!

| Andrei233 a răspuns:

Poate e nebun.

| flaviusss a răspuns:

Fata hai sa iti spun pe romaneste : DAL DREACU! nu vezi ca isi bate joc de tine? da-i paci nu mai vorbi cu el. Stiu ca e greu dar daca te ambitionezi poti...DAL DREACU!

| lollypop14dragutza a răspuns:

Vorbeste cu el si lamuitio si sa stii cateodata e bine sa mai lasi si de la tine da stii cum sunt unii le dai un deget si ei iti ia toata mana. vorbiti lamuriti teaba asta..spune..bai noi ce facem mai suntem impreuna sau nu? su daca zice nu stiu ii zici ..bine adio! si nul mai cauta. sper ca team ajutat.succes

| m2d2lin2el2 a răspuns:

Ai facut foarte bine....ca pina la urma....ai spus nu kiss