| lyrics a întrebat:

Buna lumetongue cmf voi?hee hee
eu am o mica intrebare.
mi-a venit menstruatsia, numai ca a durat 3 zile (in astea 3 zile fluxul a fost mai abundent decat de obicei). pana acum dura vreo 5 zile.
din ce cauza a durat mai putin?
ultimul contact sexual a fost protejat si cu cateva zile inaintea cicluluitongue

Răspuns Câştigător
| lor3danna a răspuns:

Poate fi o dereglare pentru ca tu ai sp ca te-ai protejat...

si mie mi s-a intamplat l fel si a fost o dereglare...:*

2 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Buna crissu2222 tongue noi nu facem asa bine ca tine asteptam menstruatsia sa vedem cate zile va dura si din ce cauza dureaza atat si avem grija sa ne protejam de fiecare data si bla bla bla... si-am pierdut pe drum toate semnele de punctuatie.

| MinnieHaha a răspuns:

O intrebare: cati ani ai? 2) si mie mi s-a intamplat la fel. sunt pe stop si in prima zi mi-a curs cat mi-a curs o ora din a doua.
deci. daca este asa este normal, pana ti se reguleaza(sper ca am ajutat) funda?big grin