| Krinella a întrebat:

m-am certat rau cu prietenul meu ca l'am inervat frt tare...cum as putea sa ma impac inapoi cu el?

7 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Iti ceri scuze!?

| poliku a răspuns:

Sa il pupi in fund.Ce doamne iarta-ma vrei sa iti raspund la o asemenea intrebare? E prietenul meu sa stiu cum as putea sa fac sa ma impac cu el? Asta ar trebui sa stii tu cel mai bine, nu noi.

| poliku a răspuns:

Ah si pentru ''ßąßiii minune'' invata tu sa scrii si dupa vorbesti si de altii ok? Ce inseamna''uh'',''impake'',''tine''?

| KissSummer a răspuns:

1.enervat nu se scrie "inervat". si 2. uh ai fost de vinawinkingasa ca daca vrea sa se mai impake cu tine bine daca nu. iar binewinking:*

| syntribate a răspuns:

Iti ceri scuze, te controlezi mai mult pe viitor si poate asa o sa fie mai bine! happy

| roxii_1257 a răspuns:

Pai,de ce l-ai enervat? daca nu mai vrea sa se impace cu tine? trebuia sa te gandesti inainte sa il superi ...acum suporta...oh go on

| Krinella explică:

big grin big grin Hey...v'am cerut doar ajutorul ca ma simt rau in acest moment... (