| marry_2494 a întrebat:

m-am despartit acum 2 luni de fostul meu prieten alaturi de care am stat 2 ani. in timpul in care am stat despartiti am stat cu un alt baiat dar doar cateva zile. acum dupa 2 luni de zile m-am impaacat cu fostul prieten deoarece ne iubim si l-am mintit ca nu am stat cu nici un baiat in timpul in care am fost despartiti desi el a stat cu alta fata. am fost nevoita sa-i recunosc si era foarte nervos si a dat in mine. dupa ce a aflat altceva a dat din nou. acum spune ca ii pare rau ca a dat dar nu stiu mi frica ca daca a inceput asa poate o sa continuie. nu stiu ce sa fac

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Scuza-ma,ce fel de iubire e asta, in care unul minte si celalalt bate?
Daca a ridicat mana o data, fii sigura ca o va ridica si a doua oara.Ma mir ca inca esti langa el si,inca,te intrebi ce sa faci!
Desprinde-te din povestea asta cat mai repede poti si fa-ti o viata curata si frumoasa, in care sa fii iubita si respectata cu adevarat!
Nu suporta absolut nimic in numele unei iubiri moarte, te obligi singura la o nefericire fara sfarsit!

| TitiDrLove a răspuns:

Ce sa faci? NEXT copilo`
Doar nu ai sa stai cu cineva care da in tine... orice ai face nu trebuie sa dea in tine!
E genul de om agresiv? Ai dori sa ai o relatie mai lunga dupa care sa nu te mai poti desparti de el si sa iei bataie oricand? Asta nu e dragoste, e boala!

| Hombre a răspuns:

O vorba spune asa "Ce tie nu-ti place, nici mie nu-mi face", nu e treaba lui ce ai facut dupa ce relatia s-a incheiat cu el. Acela-si lucru la facut si el insa refuza sa-si vada parul din ochi. Si uite asa viata te invata sa minti pentru ca spunand adevarul ai luat-o in freza. Schimba-l ca pe surub uzat, nu se merita pentru aceiasi fapta condamnarea sa o ia numai unu' (tu). Acum e momentul sa-ti arati fermitatea fata de tine.

| Georgiana05 a răspuns:

Daca a inceput asa, poti sa fi sigura ca asa va continua.Si o relatie nu mai merge, cu toate ca se zice ca o "pauza" e bine venita. Sfatul meu e sa scapi cat mai poti.

| Onutza14_4774 a răspuns:

Daca a inceput sa dea in tine nu este bine deloc... daca a dat o data o va mai face.
Parerea mea este ca ar trebui sa nu te mai impaki ...sau nah daca chiar tii ff mult la el... spune-i ca daca mai o data va ridica mana la tine te va pierde.iar daca o mai face o data atunci desp de el.si lasa-l in pace.pentru ca daca te iubeste cu adevarat nu ar vrea sa-ti faca rau si nu ar ridica mana la tine
Daca a acum a fost pentru prima oara cand a ridicat mana la tine s-ar putea sa nu o fi facut intetionat ci doar din nerviwinking
bafta:*:X

| pery a răspuns:

Daca a stat cu alta fata si tu cu un baiat cine stie ce s-a intamplat intre el si acea fata poate fata s-a despartit de el si el s-a intors la tu mai bine te-ai gandi de 2 ori inainte de a te intoarce la el

| Codruta_5634 a răspuns:

Se pare ca aveti o problema: tu esti sacul lui de box. cu tot regretul era mai bine sa stai despartiti. tu il minti si el te bate. concluzia: despartiti-va!