| Roby1212 a întrebat:

Buna!
M-am îndrăgostit de o fata la prima vedere dar ea este foarte timida de fiecare data cand o vad este cu tatăl ei si nu stiu daca pana acum am reușit sa ii spun 5 cuvinte, efectiv nu vorbește ea ea are 16 ani eu am 18 cum ar trebuie sa o abordez având in vedere ca nu este niciodată singura?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca fata nu iese niicodata fara tatal ei, inseamna ca nu vrea sa iasa, deci, nu-i interesata de o relatie cu tine.

| T0T a răspuns:

Probabil nici nu știe că exiști, încearcă să o găsești pe Facebook.

| Xelon a răspuns:

Asculta daca fata nu iti vorbeste ma indoiesc ca te place, oricat de timida ii daca te place tot iti dadea un semn, parerea mea este ca nu te place.