| Andreea_1135 a întrebat:

m-am indragostit de o persoana mai mare decat mine.si nici nu ne potrivm la carecter.cum il pot uita? am incercat si alte relatii dar tot pe il iubesc.il voi uita vreodata?

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bineinteles ca il poti uita. Probabil ca este doar o atractie fizica sau o pasiune. Intotdeauna, cei care au format o relatie cu cineva mai mare cu 10 ani, au avut de suferit.Lasa-mi un mesaj daca vrei sa vorbim despre asta.

pa, pa.

2 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Da, la un moment dat il vei uita.nu iti va mai pasa de el.trebuie sa nu te mai gandesti la el!
succes! :*

| BeautyTeacher a răspuns:

Asa am patit si eu si stii nu prea ai ce sa faci. Poti doar sa astepti sa il uiti cu timpul sau sa incerci sa te combini cu el si sa te lamuresti ca nu e pentru tine si apoi sigur il vei uita.happy