| Larisa_5606 a întrebat:

M-am indragostit de un baiat de ceva timp, nu am fost impreuna, el stia ca il plac, ne-am certat dar am redevenit iar prieteni cum am fost si la inceput.Insa uneori si el imi dadea semne ca ma place, cel putin eu simteam un pic ca ma place, acum daca am simtit prost asta e. Niciodata nu a recunoscut, vorbea de mine si cand avea o asa zisa "iubita", ma enerva, ma tachina si nu imi dadea niciodata pace.Credeti ca orgoliul nu l-a lasat sa spuna ca simte ceva pentru mine sau? Nu inteleg si astept niste sfaturi. Multumesc mult.

5 răspunsuri:
| dincolodevise a răspuns:

Buna scumpo...aici nu cred ca este vorba de orgoliu. dar cred ca te place. daca te tachineaza sigur te place. eu zic sa astepti ca totul sa vina de la sine. poate ca intr-o zi o sa spuna ce simte...ai grija e tine

| Barbiiiiie a răspuns:

Cred ca iti va spune cand o sa simta el nevoia.Lasa sa vina totul de la sine.happydaca o sa-ti spuna ok, va veti cupla sau cine stie..Mai tragel de limba, intraba-l asa daca nu ii spui nimic vei astepta mult si bine de la el un raspuns:d
Sper ca te-am ajutat, sau daca tie rusine cerei id de mess, sau daca-l ai, vorbiti si poate iti v-a spune:p

| MasterYoda a răspuns:

Nu orgoliul, ci inteligenta!

| DuuuDiiiiXXXXX a răspuns:

O sa iti spuna cand va veni momentul! Panaatunci tu vb cu el cat mai mult, zambestei, uitete in ochii lui daca nu functioneaza trateaza-l cu indiferenta. o sa cedeze si o sa-ti spuna ca te place! baftalove strucklove strucklove struck

| GigiPleaca a răspuns:

Stia si cred ca inca stie sa te manipuleze. Stie ca ti la el si isi permite sa se joace asalaughing. Bv lui are 1-0 mai jucati