| alicetpu0222 a întrebat:

Buna, m-am intalnit ieri cu iubitul meu, avem o relatie de 5 luni. Am iesit la un suc si nu ne intelegeam asa bine in ultimele 3 4 zil cand ne-am vazut. dar dupa ce am vorbit putin ne-am apropiat si ne-am sarutat si dupa aceea ne-am simtit foarte bine amandoi iar eu sunt foarte ferucuta si ma simt mult mai bine de ieri. nu l-am lasat din brate si ne-am strans in brate 5 minute si am vorbit mult amandoi.
de ce ma simt asa bine? sarutul a schimbat ceva intre noi si imbratisarea? vreau sa stiu de ce ma simt asa laughing :* multumesc

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebarea asta e simila cu " de ce e apa uda? ".

| corbulalbrosu a răspuns:

Esti foarte bucuroasa si satisfacuta de tot ce ti s-a intamplat fiindca mangaierile strangerile in brate si sarutarile provoaca excitatie si stari de fericire de neuitat. Multa sanatate si fericire! :) :D Pentru a intelege ceea ce ti se intampla cu adevarat citeste urmatorul articol : http://www.csid.ro/......i-8229106/

| EmanuelKant a răspuns:

Daca vrei te fac eu sa te simti mai rau si o sa uiti ca te simti bine.