| Dolly_2428 a întrebat:

As vrea sa va spun ceva... Ieri un baiat pe care o sa il numesc x :d mi-a cerut sa ies cu el afara 10 15 minute si am iesit evident nu stiam ce o sa se intample cand a ajuns m-a pupat pe obraz, fireste si la plecare mi-a zis stai putin si m-a sarutat dupa aia am ramas putin uimita si seara pe mess am vb cu el si a zis ca vrea sa fie cu mine si ca va avea grija de mine( mentionez ca e cu 3 ani mai mare decat mine) si am acceptat adica simt si eu ceva pentru el dar azi cand ne-am intalnit totul a decurs normal pana cand mi-a pus mana pe fund nu am zis nimic ca imi era ca poate el fiind mai mare asa s-a obisnuit deci el are (17 ani si eu 14) dar nu stiu cum in timp ce ne sarutam mana lui a ajuns pe sanul meu:-s si m`am speriat m-am retras putin dupa aceea a zis ca totul e in regula si i-am zis ca nu prea cred ma strans foarte tare in brate si m-a sarutat din nou sarutul a durat 20 de minuteI don't want to see abia ca mai putea respira, iar el totcontinua sa imi puna mana pe fund pe sani si la un moment dat mi-a desfacut nasturele de la palton si mi-a pus iar mana pe san si i-am luat mana dupa aia iar a pus mana mi-era frica sa-i mai zic cevadeoarece prietena mea nu se simtea bine asa ca nu a putut veni cu mine si el fiind mai mare mi-era putin teama sa-i zic dupa aceea am simtit ca baga mana pe sub bluza evident l-am plesnit peste mana si a zis de ce nu ma lasi iar eu i-am zis termina si m-a sarutat iar straight face iar prietena mea m-a sunat pentru ca trebuia sa ma duc la ea si in timp ec vorbeam cu ea imi tremura vocea, ea si-a dat seama si mi-a zis sa vin mai repede la ea dar cea mai dura faza era ca in timp ce vb cu eala telefon el ma facea la nasturele de la palton straight face dupa aia am ajuns la ea acasa i-am povestit am mai sta un pic afara si cand am ajuns acasa am intratpe mess si am vorbit cu el si i-am spus ca eu nu suport sa ma atinga pe fund si pe sani si a zis ca ii pare rau ca am corp frumos si nu se poate abtine si i-am spus sa incerce macar si a zis ca ma intelege ca sunt mai mica decat el si sunt speriata dar a zis sa il inteleg si eu pe el ca e baiat i-am zis mda., ce mai puteam spune si dupa aia a zis ca macar saimi puna mana pe fund dincandin cand si i-am spus ca bine dar nu mereu adica sa nu devina o obisnuinta si a zis ca bine dupa aia a spus ca vrea sa ma ia de la scoala si mi-e frica sa nu faca ca azi va rog help mecryingintr-un fel nu vreau sa ma despart de el adica ma simt bine langa el pana nu incepe sa puna mana unde nu trebuie dar dupa aia ma simt intr-un fel atacata. Nu stiu ce sa fac. Un sfat?

Răspuns Câştigător
| TąNyą a răspuns:

Ăsta vrea să se culce cu tine. dacă chiar avea obraz şi te înţelegea înţelegea din prima când tu i-ai arătat că nu vrei.

Eu zic să vorbeşti cu el şi să-i explici şi îi spui că nu-i vei oferi nimic că eşti prea mică bla, bla şi dacă nu vă despărţiţi. Eu sincer asta am impresia că vrea de la tine.

Sănătate.

T.

13 răspunsuri:
| Pitic a răspuns:

1 daca intrece masura pleznestel!
2 daca te saruta din nou pentru a incerca sa te atinga din nou plezneste-l din nou mai tare de data asta.
3 spune-i sa isi tina mainile acasa ca tu nu esti un obiect esti o fiinta si faptul ca i-ai permis sa iti puna mana pe fund e un inceput sa se multumeasca cu atat.
4 daca nu intelege spune-i fara frica fara rusine ca tu nu ai nevoie de un baiat ca el care nu te respecta ( stai linistita nu se va desparti de tine daca ii spui asta, dimoptriva va vrea tot mai mult sa fie cu tine)
4 daca nu se cuminteste e cazul sa il lasi in pace sa mearga pe drumul lui si tu pe altau. Daca nu te respecta insemna ca vrea dor sa isi bata jooc de tine sa se simta el bine punanduti mana peste tot si de la prima intalnire chestiile astea ar trebui sa le faca abia dupa minim 2 3 luni asta doar daca va cunosteti bine si relatia merge bine.
Ai si tu orgoliul tau de ce sa te lasi atinsa de un baiat daca nu iti face placere? De ce? Pt ca e frumos? Nu e de ajuns. Esti micuta la 14 ani iar el profita.
Fi tare! Cuminteste porcu salbatic fal porc de casa laughing

| cossmy a răspuns:

Deci, sincer. mi se pare absolut normal sa te atinga, mangaie, cum vrei tu sa zici. Atata timp cat nu te dezbraca(la piele), sau sa vrea sa faceti sex sau sa te fortzeze efectiv sa faci ceva, nu e nici o problema. Deci efectiv mi se pare normal, mai ales daca va cunoasteti de mai mult timp.

| deviant18 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa ii dai papucii. un baiat cu care meriti sa fi nu face faze de genu. nu iti pune mana pe unde apuca, ci te respecta. el din cate se vede nu te respecta nici pe tine si nici varsta ta. e cazu sa nu il mai bagi in seama si sa ii dai papucii! bafta si ai grija!

| Marcelino a răspuns:

Genul tipic de baiat care isi satisface placerile si ia orice fata ca pe o tarfa.Eu zic sa gasesti pe altcineva pana nu se ajunge mai departe.

| Dolly_2428 explică:

Pai nu vreau sa ma culc cu el evident st virgina, st prea mica dar totusi diseara nu stiu ce sa fac sa-i zic sa vina sa nu-i zic sau sa-i zic sa nu ma mai atinga pentru o vreme pana ne mai cunoastem?straight face

| Papusik_4304 a răspuns:

Hm.gandestete ca el are 17 ani si tu 14 nu e mare diferenta si el daca tia pus mana pe fund si e sani tie tie frica pentru ca nu ai mai fost atinsa nu`i asa? gandeste'te ca daca azi maine face asa mai incolo ti'ar cere sa te culci cu el si nu cred ca i fi tu de acoord cu asta mai ales ca ai zis ca ti la el. eh e km o diferenta de la a tine pana la a iubi. si daca te'a luat asa tare din prima km asta vrea sa te duk in pat. acum depinde de tine sa o faci cu el si dup sa regretywinking ai grija de tine.
sper ca ti'am fost de folos. funda?

| nobody_7049 a răspuns:

Pai recunoaste ca parca intr-un fel parca iti si place sa il simti asa profund.happy big grin dar te sperie putin repezeala cu care te atinge big grin eu zic sa reactionezi normal si sa ii explicti frumos ca este timp pentru toate big grin deci trebuie sa inteleaga din ce i-ai spune tu ca : nu ii spui ca nu ar avea voie de loc sa te atinga dar ti-ai dorii sa o faca mai cu simt pentru ca tu nu esti obisnuita cu gesturiile lui si nu vrei sa iasa altcewva.big grin iar dupa aia iti garantez ca el va continua cu altceva in legatura cu discutia precedenta iar tu ii vei mai spune mult mai multe si de acolo va iesii chestiia de care multi altii au nevoie in relatiile lor.aceea ceva este COMUNICAREA. sper sa iti poti face o relatie frumoasa cu el de acum incolo` si sa va bazati pe comunicare. adica spune-i ce te deranjeaza direct pe un ton calduros, pentru ce el chiar daca e baiat nu poate citii ganduriile laughing. te-am pupat si sper sa iti fi fost de ajutor happy:*

| adi123_2132 a răspuns:

Parerea mea personala-nu poate sa-si faca o prietena de seama lui si profita de tine.Eu zic sa scapi de el.Partea cu "vrea sa ma ia de la scoala" suna dubios:-s

| Blaji a răspuns:

Ce pot sa spun, poate a avut prietena care ii permitea acest lucru, si poate din obisnuinta, faza cu pipait am inteles dar cu desfacut de nasture si chesti din astea nu stiu, astea se fac asa din placere, dorinta de a cunoaste si alte zone ale corpului, tu mai vb cu el si vezi ce zice, poate scoti mai multe de la el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa parerea mea ar trebui sa vorbesti cu el fata in fata pentru ca pe mess nu vezi cum reactioneaza si cum se poarta si daca vorbeste la misto. Poti sa ii spui ca esti mica si nu esti inca obisnuita ca un baiat sa iti atinga zonele intime si sa te mai lase sa te obisnuiesti cu ideea dar de sarutat poate sa te sarute. Spune-i ca te simti bine langa el numai atunci cand sare calul i nu se mai opreste din pipait si mangaiat in zonele intime. El poate sa te atina am inteles pe fund din cate am citit mai spus dar nu tot mereu deoarece banuiesc ca esti un pic speriata de ce poate sa urmeze pe urma.Eu zic sa iti asculti inima si sper ca sfatul meu te-a ajutat mult

te pup :* Funditabig grin!

| ioanaa899 a răspuns:

Doamne nu mai spuneti ca vrea doar sex de unde va dati voi seama de asta? Poate ca asa e obisnuit are 17 ani la varsta lor e normal ca fac chestii din astea iar tu poate nu esti obisnuita, lasa`l da cu masura! nu toata ziua sa puna mana unde are el chef pentru ca asa o sa se ajuga la sex... Si ma gandesc ca totusi nu iti vine sa vomiti cand face chestile astea... Ai grija ce faci! Succes:*

| Apolodor600 a răspuns:

Si eu sunt baiat si stiu ce spui eu unul nu as face asa ceva unei fete dar asta e 10000000000000% indragostit de tine
sper ca am fost de folos noroc

| Apolodor600 a răspuns:

Eu sunt baiat si stiu ce spun el e indragostit 1000000000000000% de tine el vrea sa fie cu tine dar el e cam neb de tine spune-i asta:vreau putin spatiu tu ma deranjezi prea mult
noroc.