| anonim_4396 a întrebat:

Buna, ma chinui de ceva vreme sa am prima noapte de dragoste cu iubita mea si nu reusesc, penisul e in erectie tot bine si frumos pana sa pun prezervativul, atunci se "culca", cred ca e ceva legat de psihic deoarece nu am probleme, mereu se scoala si m-am gandit ca m-ar putea ajuta fiolele de Tianli sau pastilutele Maraton Forte, voi ce parere aveti? Mentionez ca nu am mai facut sex si poate ma ajuta acestea pentru prima data

2 răspunsuri:
| Byuska a răspuns:

Sigurat ai emoti si emotile strica tot..incearca sa te relaxezi, nu te gandi la prezervativ? sarutati partenera sau de ce nu spune-i sa te ajute? si nu te grabi sa il pui ca graba strica treaba, ba nu il oui bine, ba il scapi sau eu stiu ce si atc te iau nervi si iar nu ii bine? si sa fie marimea corecta?

| HadesSs a răspuns:

Nu ai nevoie de pastile, e o chestie emotionala, incearca sa te relaxezi, eventual sa bei un pahar de vin sa prinzi curaj happy