| Beyourself1245 a întrebat:

Am o problemă care mi se întâmplă frecvent de ceva timp. Nu reușesc să am o erecție puternica când am un contact sexual. Pur și simplu când vreau sa introduc penisul e moale. Nu știu dacă e pe fond psihic sau fizic. Eu de fel sunt stresat și obosit din cauza locului de muncă. Lucrez în ture de noapte. Alte probleme de sănătate nu am de care sa fiu conștient. Posibil sa fie din cauza emoțiilor? Eu de fel am erecție după sex oral ceea ce partenera mea nu mi oferă. Mă cunosc cu aceasta fata de 1 o săptămână. Sunt cu moralul la pământ. Aveți idei?

10 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce vrei nene după o saptamana ea sa iyi faca sex oral? Mai asteaptă sa se mai invecheasca relatia si atunci poti discuta cu ea, dar oricum sexul oral este scîrbos si nu ar trebui facut cu nimeni, si nici sexul anal.

| MarianWLF a răspuns:

Preludiu inainte, dar nu pe repede inainte, si da, lipsa somnului si stresul afecteaza foarte mult erectia, fac sport zilnic si am vazut efectele lipsei de odihna, oboseala cronica, ceata mentala, lentoare in miscare si in vorbire, de unde sa mai ai erectie, ai nevoie sa schimbi locul de munca daca este asa obositor, gandeste-te ca pe langa viata sexuala distrusa tu esti obosit cronic, vine weekendul iti vine sa te dai jos din pat doar sa mananci sau la baie, pentru o viata sexuala sanatoasa ai nevoie de odihna, de aer curat, de sport mai ales de alergare sa iti pui sistemul cardio vascular in miscare, inima trebuie sa pompeze zilnic o cantitate mult mai mare de sange daca vrei sa ai parte de erectii puternice, si acea erectie sanatoasa "a diminetii" cum se spune o obti doar prin exercitile cardio, dar de unde energie sa faci sport daca munca iti fura totul, ia in considerare sa gasesti alt loc de munca.

| Violleta2022 a răspuns:

Tu vrei sex dupa numai 1 saptamana?
Poate pui fata aia pe fuga, ca nu face nimeni opere de caritate./
Iar daca vrei sex oral, apai tu trebuie sa-i oferi sex oral fetei, primul, ca sa ai tupeu sa-l ceri sa-ti faca si ea.

| Beyourself1245 explică (pentru Violleta2022):

Dar totul se datorează și de la stres și oboseală cauza impotentei mele?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Beyourself1245):

Poate partial oboseala si stersul, dar ceea ce te-a afectat masiv este masturbarea excesiva.

| Beyourself1245 explică (pentru Violleta2022):

Precis este din cauza stresului și oboselii. Când sunt odihnit n am aceasta problemă.

| Nelucojoc a răspuns (pentru Beyourself1245):

Salut domnule, nu mai asculta ce spune vreo proasta cu v, tu trebuie sa iti clarifici tie niste lucruri in primul rand: 1) esti impotent orice ar fi? Daca da, atunci nu te mai agita, ramai la laba si e ok. 2) Exista "operatiuni" ce te starnesc sexual si ofera vigoare micului tau campion? - daca DA, schimba femeia cu care faci sex. Fa-o cu aia cu care poti, nu te chinui cu alea care nu te excita. Spor la ***!

| dullcat a răspuns:

Nu se poate sa ai o viata sexuala groazava daca stilul de viata e dat peste cap, daca suferi de stres, oboseala, alimentatie proasta si alte distractii.

| JustStitch a răspuns:

Oferă-i tu un sex oral și după o să-ți facă și ea tie

| yhua a răspuns:

Dacă ați ajuns la sex după doar o săptămână ăia ori e p*****ă ori ai gasit-o pe publi24