| KatyKat a întrebat:

ma duc la scoala in blugi si intr-un pulover, nimic nou, asa in fiecare zi, as vrea sa ma schimb, alt stil, alt look, ceva sfaturi, cum sa plec imbracata, incaltata, coafura, etc. Mersi1

Răspuns Câştigător
| nobody_9468 a răspuns:

Eu una gasesc ceva care sa iasa in evidenta, sa nu fie banalhappy.
De exemplu daca am o bluza roz, imi iau tenisi roz, curea roz, esarfa sau cercei roz-acum depinde ce am.Ca doar n-am tenisi in toate culorile.
De fiecare data imi asortez cercei-curea-tenisi-esarfa asta depinzand, oricum nu toate o data!
Eu una aleg de cele mai multe ori esarfele-am o gramazenie.Gasesc un punct comun la haine.
Coafuri. Daca aleg haine ceva mai emo/rock, imi fac freza cu bretonhappy. Daca vreau sa fiu ceva mai glamour, imi ioncretesc bretonul si-mi fac cozi impletite. Daca e ceva mai elegant-o coda de cal sau un coc e ok.
La incaltaminte...nu ma prea pricepstraight face. Pe mine nu ma poti scoate din tenisi:am vreo 4 perechi:bleu, mov, gri si rozlaughing si nha... ii asortez cu bluzele sau esarfele, dupa cum am zis si imi suslaughing.

Bafta.

3 răspunsuri:
| Ade_5758 a răspuns:

Poti sa-ti iei o pereche de blugi stamti ca un fel de colanti cuu o camasa si o vestuta de blugi si in picioare balerini sau...botine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, sunt de acord cu nobody esarfele sunt viataa mea:X adica se pot la orice aproape, serios.

Spre ex. o pereche de blugi o bluzita care sa iti puna formele in evidenta o esarfaa si niste tenesi combinatia perfecta

t pop:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as face asa i-as zice la mami sa ma lese acasa ca mie rau :S mie imi mere laughing)))