| Marucica12 a întrebat:

Buna,ma exict rau de tot cand port blugi mulati pe corp, e normal? (Sunt fata)

9 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Aoleu! Pai ce o sa faci cînd vei merge pe bicicleta?!? happy

| Goete a răspuns (pentru cristi202):

Si mi ales daca va fi pedepsita si va trebui sa mearga fara sezutul bicicletei, doar cu bara sezutului...

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Da pentru ca te gadila la zona intima

| Goete a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Vezi cum sunt fetele, Verginica? Pe ea o excita daca o gadila in zona intima

Si fosta sotie a strabunicului meu mi-a zis ca n-o excit, ca nu simte nimic, ca doar o gadal sad

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru Goete):

De ce ai vrea sa exciti o octogenara? esti gerontofil? Sau strabunicu era miliardar si sotia era mai tanara cu 30 de ani?

| Goete a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Pai, saraca, daca e octogenara nu mai are dreptul sa simta placere?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce varsta ai?

| Danny28 a răspuns:

Cel mai probabil ai un fetis cu haine si costume mulate de care cel mai probabil nu stii.

| MaxSpintecatorul a răspuns:

Cauta bdsm latex pe google. Nu o sa regreti.