| anonim_4396 a întrebat:

Ma inteleg cu un coleg foarte bine si la un majorat de-al unui coleg ne-am sarutat si dupa aceea in clasa a tot venit la mine sa ne sarutam. Dupa vreo 2 saptamani, am vorbit cu el prin mesaje si mi-a zis, ca nu vrea decat o aventura cu mine si eu i-am zis ca nu vreau asa ceva. Dupa el a zis ca vrea sa aiba mai multe aventuri ca sa se distreze. Il inteleg, asa sunt baietii. Dupa ce l-am refuzat de 3 ori tot continua sa vina la mine si sa ma sarute si imi scrie, dar imi raspunde sec. Va rog sa ma lamuriti.

Răspuns Câştigător
| Andersann a răspuns:

E bine totusi ca ti a zis in mod clar care sunt intetiile lui. De ce esti asa nelamurita? Vrea sa te aibe, dar doar pentru o noapte.