| ALEXANDRA_7471 a întrebat:

Ma numesc Aleandra, si sunt din Zalau.
in capul meu sunt prea multe amestecate.simt ca o iau razna.nu mai stiu ce simt pentru nimeni.
acum ceva timp, v-am cerut niste sfaturi, mi le-ati dat, si va multumesc enorm. in legatura cu intrebarea asta.
http://www.TPU.ro/......-dragoste/

Asa, deci, eram sigura ca incerc sa il uit, (cel putin asa credeam ).CREDEAM.pentru ca mereu cand zambesc.imi aduc aminte de zilele in care plangeam, pur si simplu, de cand m-am despartit de el, cu toti baietii cu care am stat, am stat din plictiseala cate o saptamana.Nu l-am mai vazut de ceva timp, dar simt ca nu am sa-l uit niciodata.
Aseara totul era bine.stateam si pierdeam timpul pe mess si el m-a salutat.am inceput sa vorbim tot felul de chestioare. Faza este ca mi-am dat seama ca sentimentele mele sunt mult mai puternice fata de cum erau exact cu un an in urma.
Acul trecut pe 8.01 ne-am intalnit prima data (cum sa uit?:-< ). si stateam si ma gandeam daca el a uitat.simt ca innebunesc, singurul pe care l-am iubit, si simt ca voi muri iubindu-l. Am plans TOATA noaptea, si dimineata, cred ca era vreo 6 ora, am adormit. Acum apro. 30 de min m-am trezit, si am ochii unflati de plans x_x
a rog, ajutati-ma, orice. vreau sa scap de acest sentiment insuportabil. Vreau sa uit.sa ma eliberez.Simt ca este imposibil. ajutati-ma doar :(( nu vreau critici. :-s.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa-l uiti fa putin sex ca sa te saturi ca asa am facut si eu iar acum sunt mai linistita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Go jump off a cliff