| mihaela_8737 a întrebat:

Buna ma numesc alina si am 14 ani as avea si eu nevoie de ceva sfaturi deci povestea mea incepe asa : Acm 8 luni am fost combinata cu un baiat Cosmin din Timisoara care avea 21 de ani dar ma vedeam foarte rar cu el deoarece el era cam tot timpul plecat la munca in TR SEVERIN, am fcaut o saptamana de cand ma combinasem cu el si inca nu tine-am deloc la el, pana intr-o zi cand a venit impreuna cu pr lui Alin sa ma vada iar in acea zi i-am dat papuci...peste 2 zile m-a sunat impreuna cu pr lui si m-a intrebat daca imi place de Alin i-am zis ca da si m-am combinat cu Alin...am stat cu el 5 luni si in astea 5 luni am ajuns sa tin la el mai mult ca ochi din cap dar dupa 5 luni o fata m-a sunat si mi-a zis ca Alin ma insala el a zis ca nu e adevarat si ca fta respectiva minte, a doua zi dupa ce vb cu el la tel m-am hotarat sa ne despartim chiar daca il iubesc si s-a combinat chiar cu fta cu care a crezut ca ma insala dupa o saptamana s-a combinat cu o alta fata dl mine din sc o fta pe care nu o suport deloc asa ca am inceput sa ma bag in relatia lor vreau sa ma impac cu el dar nuh cum sa fac scuze mi-am erut deja dar nu ma asculta ii zice tot actoalei lui pr ajutati`ma va rog dau fundita. scuze de greselile de ortografie dar nu imi mere tastatura >>>mersi:X

Răspuns Câştigător
| pitcrv a răspuns:

Lasa-i,aia nu au avut ceva la cap.
Ei aveau 21 si tu 14, Cauta un baiat mai aproape de varsta ta

5 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Eu zic sa lasi baietii si sa te apuci de scoala
si mai ales ca ai 14 ani cum poti sa te incurci cu baieti de 21? straight face

| ELLSSA a răspuns:

Observ ca multor persoane nu le merge tastaturalaughing, dar nu aici era buba...
Mai fetita mica tu la 14 ani te dai la baieti de 21?

| iJustWannaDance a răspuns:

Nu te tine dupa el! gaseste-ti si u unul mai apropiat ca varsta! ala d 21 ani vrea doar sa isi bata joc d tine, sau asa ceva. gandeste-te si u putin, nu s-ar face de ras in fata lator baieti? ei vor doar sex (bine, mai sunt si alti baieti care nu gandesc asa)

| All3Cs4ndr4 a răspuns:

Mihaela intreaba:
Buna ma numesc alina si am 14 ani as avea si eu nevoie de ceva sfaturi deci povestea mea incepe asa : Acm 8 luni am fost combinata cu un baiat Cosmin din Timisoara care avea 21 de ani dar ma vedeam foarte rar cu el deoarece el era cam tot timpul plecat la munca in TR SEVERIN, am fcaut o saptamana de cand ma combinasem cu el si inca nu tine-am deloc la el, pana intr-o zi cand a venit impreuna cu pr lui Alin sa ma vada iar in acea zi i-am dat papuci...peste 2 zile m-a sunat impreuna cu pr lui si m-a intrebat daca imi place de Alin i-am zis ca da si m-am combinat cu Alin...am stat cu el 5 luni si in astea 5 luni am ajuns sa tin la el mai mult ca ochi din cap dar dupa 5 luni o fata m-a sunat si mi-a zis ca Alin ma insala el a zis ca nu e adevarat si ca fta respectiva minte, a doua zi dupa ce vb cu el la tel m-am hotarat sa ne despartim chiar daca il iubesc si s-a combinat chiar cu fta cu care a crezut ca ma insala dupa o saptamana s-a combinat cu o alta fata dl mine din sc o fta pe care nu o suport deloc asa ca am inceput sa ma bag in relatia lor vreau sa ma impac cu el dar nuh cum sa fac scuze mi-am erut deja dar nu ma asculta ii zice tot actoalei lui pr ajutati`ma va rog dau fundita. scuze de greselile de ortografie dar nu imi mere tastatura >>>mersi:X
Ai un raspuns pentru mihaela?

Conţinut obscen/ilegal
Caracter irelevant
Neinteligibil sau spam
Ce nota dai intrebarii?
Adauga la favorite

6 răspunsuri: | RSS raspunsuri
Ordonare:
ordine cronologica
relevanta
CanesVenatici
(4 Mai 2011 22:32 )
CanesVenatici a răspuns:
Ultima parte cu ortografia a fost tare, hai lasa'ne si invata sa scrii, si la ce te'ai combinat la cartela? laughing
RĂSPUNSUL ESTE:
Conţinut obscen/ilegal
Caracter irelevant
Neinteligibil sau spam
ELLSSA
(4 Mai 2011 22:35 )
ELLSSA a răspuns:
Observ ca multor persoane nu le merge tastaturalaughing, dar nu aici era buba...
Mai fetita mica tu la 14 ani te dai la baieti de 21?
RĂSPUNSUL ESTE:
Conţinut obscen/ilegal
Caracter irelevant
Neinteligibil sau spam
pitcrv
(4 Mai 2011 23:09 )
pitcrv a răspuns:
Lasa-i, aia nu au avut ceva la cap.
Ei aveau 21 si tu 14, Cauta un baiat mai aproape de varsta ta
RĂSPUNSUL ESTE:
Conţinut obscen/ilegal
Caracter irelevant
Neinteligibil sau spam
cora
(4 Mai 2011 23:09 )
cora a răspuns:
Eu zic sa lasi baietii si sa te apuci de scoala
si mai ales ca ai 14 ani cum poti sa te incurci cu baieti de 21? straight face
RĂSPUNSUL ESTE:
Conţinut obscen/ilegal
Caracter irelevant
Neinteligibil sau spam
Dementa
(5 Mai 2011 00:29 )
Dementa a răspuns:
Niciodata un baiat de 21 de ani nu o sa ia in serios o fata de 14 sau daca o ia e vazut ca un prost in comparatie cu ceilalti de vrasta lui
RĂSPUNSUL ESTE:
Conţinut obscen/ilegal
Caracter irelevant
Neinteligibil sau spam
(5 Mai 2011 15:43 )
bLacKBuTteRfLy a răspuns:
Nu te tine dupa el! gaseste-ti si u unul mai apropiat ca varsta! ala d 21 ani vrea doar sa isi bata joc d tine, sau asa ceva. gandeste-te si u putin, nu s-ar face de ras in fata lator baieti? ei vor doar sex (bine, mai sunt si alti baieti care nu gandesc asa)
RĂSPUNSUL ESTE:
Conţinut obscen/ilegal
Caracter irelevant
Neinteligibil sau spam

| AnonimTMt a răspuns:

Niciodata un baiat de 21 de ani nu o sa ia in serios o fata de 14 sau daca o ia e vazut ca un prost in comparatie cu ceilalti de vrasta lui