| babysoftangel a întrebat:

Ma numesc Angela si as vrea sa ma ajutati.
De cateva zile m-am indragostit de un coleg de scoala si ma gandesc numai la el, chiar daca am iubit de 4 ani, nu am putut sa ma abtin sa nu-l sarut. Va rog dati`mi un sfat. Sa continui sa-i fur saruturi pe ascuns? Sau sa-l parasesc pe iubitu` meu si sa continui cu acest hotz de inimi?

4 răspunsuri:
| thereforyou a răspuns:

Cum sa-ti zic eu tie Angela.esti o c*rva, oops tocmai am zis-o.

| protos87 a răspuns:

Invata sa apreciezi lucruri tangibile, nu sa alergi dupa himere. Daca ai iubit si ai stat alaturi de cineva 4 ani, crezi ca un altul iti poate oferi mai multe? Aminteste-ti de ce te-ai indragostit la inceput de actualul iubit si cauta in inima ta si ofera-ti singura un raspuns.

| NoNameToday a răspuns:

Chiar crezi ca merita sa lasi in urma 4 ani de zile pentru un baiat care te atrage? Cred ca stii ca uneori aparentele inseala.Mai bine ramai langa iubitul tau, care sigur te iubeste.nu face prostia sa te desparti de el sau sa il inseli.pentru ca mai tz iti vei da seama ca ai dat cu piciorul unei relatii frumoase, unde erai iubita. Take care!

| matchpoint a răspuns:

Buna ziua, cine alearga dupa doi iepuri nu prinde niciunul. Parerea mea este sa te hotarasti pe cine vrei sa ai aproape de tine. Nu e bine sa te joci cu sentimentele celor doi. pa