| DyAnA_4576 a întrebat:

Ma numesc Diana, Sunt cam slabutza manac si tot asa ce pot sa fc sa ma ingras stiti ceva pastile de ingrasat?

3 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Nu exista pastile de ingrasat. Ia niste vitamine si ia-le pe o perioada mai lunga si asa o sa te ingrasi. Dar in acelasi timp mananca si sanatos, nu abuza de organismul tau pentru ca poate la exterior nu se vede, dar in interior...

| Castiel a răspuns:

Sa vedem poate ai o boala (nu stiu numele) pur si simplu organismul tau nu se ingrasa! (nu este grav dont panic! dar pur si simplu nu te ingrasi)De ingrasat mananca gresimi gen sunca si alte prostii fast food in general daca tot nu te ingrasi e clar nu te poti ingrasa) fundaXD?

| Ciprian a răspuns:

Uneori nu te poti ingrasa. Pur si simplu asa e organismul tau. Cunosc si eu o fata care e foarte-foarte slaba, mananca mereu de zici ca-i sparta, dar nu se ingrasa deloc. Cel mai bine ar fi sa consulti un medic.