| mariusl a întrebat:

Ma numesc Marius, am 16 ani. As vrea sa vorbesc cu o fata despre ed sexuala. Eu inca sunt virgin, mi'ar placea si fata sa fie, nefiind vorba de altceva decat de vorbit (nu e nevoie de experienta). Sunt sigur ca sunt fete care ar vrea si ele sa vorbeasca cu un baiat despre asta, care poate nu au facut'o inca fiind timide. Mi'ar placea sa fim prieteni si sa vorbim deschis. id: marius8l happy Craciun Fericit

2 răspunsuri:
| Candace a răspuns:

Ma bucur ca exista un baiat care sa se gandeasca si la partea asta a sexului.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce ar putea sa te invete despre educatie sexuala o virgina? Tu cred ca vrei una sa te excite.