| mariusicaeu a întrebat:

La multi ani in primul rand. Ma numesc Marius. Am 16 ani. Am o "cerere" mai ciudata, cred. Eu sunt mai timid. Cred ca fiecare adolescent ar vrea un prieten cu care sa poata vorbi despre ed sexuala deschis, oricand si sa fie sigur de acea persoana. Mi'ar placea sa am o asemenea prietena fata. De ce fata? Pentru ca zic eu ca la baieti stiu cum e, plus ca e mult mai interesant sa vorbesti cu o fata despre asta. Fiind mai timid, nu prea am vorbit cu alte fete pana acum. Mi'ar placea sa vorbesc cu acea fata care cauta si ea un prieten cu care sa poata vorbi deschis despre ed sexuala. Idul meu este mariusica8eu. Multumesc ca ati citit happy

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Mai bine baiat, fiindca te-ai putea indragosti de respectiva fata, iar cand vei afla ca este la o distanta prea mare de tine, te vei amagi singur...

| angelfromabove a răspuns:

Buna la multi ani esti dragut. dar daca esti timid e orisicum bun sa mai vorbesti si tu cu baietii si intreabai. o fata ar fi bine miar place sa te ajut, vorbesc deschis despre tot dar numai daca putem sa fim prieteni adica friendship ca eu am uibit:d