| robertandrei a întrebat:

Ciao. Intai felicitari siteului, e bine realizat si raspunsuri potrivite. as vrea sa spun si eu "povestea" mea. sunt baiat si am 16 ani, mi-ar placea sa vorbesc cu o fata despre ed sexuala mai deschis >:" nu prea am mai vorbit pana acum cu alte fete pentru ca inca sunt virgin >:" si putin timid. totusi mi se pare un subiect interesant si sunt sigur ca nu doar eu as vrea sa vorbesc si sunt si fete dornice sa impartaseasca tangentele cu sexualitatea in adolescenta. mi-ar placea o fata mai cuminte si sincera, la fel cum sunt si eu. in plus cred ca ar face bine sa impartasesti experiente legate de excitatie, masturbare etc. cu cineva si cele doua persoane sa pastreze discutia ca un fel de "secret al lor". daca e vreo fata care ar vrea sa discutam si poate sa devenim prieteni-amici, idul meu e robertandrei8 Mi-ar placea ca fata sa nu aiba mai mult de 14 15 ani si inca sa fie virgina, ca sa vorbim ca de la "virgin la virgin" laughing Mersi

2 răspunsuri:
| Afdsa a răspuns:

OMG! Deci gata, mi-a ajuns... straight face
Pricepeti oameni buni, acest site nu este "matrimoniale.ro"!

| L7L a răspuns:

Ce om doamne